Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Mountain Lakes & Kuba Duda

Mountain Lakes & Kuba Duda
 
Swoje kompozycje tworzył, a słowa pisał, kiedy przyglądał się światu wyglądając przez okna pociągów czy innych środków transportu, którymi zwiedzał Europę.
gdzie?Klubokawiarnia Chmury
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
kiedy?30 czerwca 2017 od 20:00
za ile?15 zł

Mountain Lakes jest to trio, które zajmuje się muzyką elektroniczną. Grupa powstała w 2014 roku, tuż po tym , kiedy Wayne na stałe osiedlił się w stolicy Polski- Warszawie. Wcześniej odbył on półroczną podróż przez Europę, wyruszając ze swoich rodzinnych czyli z Anglii, a dokładniej z Midhurst. Zwiedził, aż 14 różnych krajów. W Warszawie dowiedział się, że musi poddać się operacji na oko, a kiedy na nią oczekiwał, stworzył własny zespół. Mieszkając w Anglii czy przemierzając Europę tworzył i doskonalił swoją muzykę do której inspiracje czerpał z trip-hopu, hipnotyzującej elektroniki i post-rocka.

Swoje kompozycje tworzył, a słowa pisał, kiedy przyglądał się światu wyglądając przez okna pociągów czy innych środków transportu, którymi zwiedzał Europę. Tworzył także, patrząc z perspektywy ławek w parkach. W jego twórczości, znalazło się również miejsce na wplątanie dźwięków otoczenia czy codziennych małych spraw. Polska część Mountain Lakes, mocno rozświetla grupę. Gitarzysta zespołu- Kuba, niezastąpione ogniwo, wprowadza iście harmonijną głębię, natomiast Joanna- będąca wokalistką grupy- młodość i świeżość.

Kuba Duda jest młodym gitarzystą oraz autorem instrumentalnej muzyki, która pomimo tego, że nie zawiera tekstu, bez problemu potrafi wciągnąć do ilustracyjnej opowieści. Występując solo, daje pokaz swoich gitarowych autorskich kompozycji, a stylem swojej gry odsyła nas do mistrzów improwizowanej muzyki gitarowej, między innymi do Marca Ribota, Arama Bjakiana czy Raphaela Rogińskiego. Marzec 2017 roku, to ważna data dla Kuby, bowiem wydał on wtedy swój solowy album z kompozycjami instrumentalnymi. Żadna z kompozycji nie ma tytułu, natomiast są one ponumerowane, każda, kolejną liczbą rzymską, co daje słuchaczowi możliwość własnej interpretacji.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Zapraszamy już 30 czerwca 2017 roku do Klubokawiarni "Chmury" w Warszawie!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl