Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Most Kulturalny Poznań-Kołobrzeg: BODO...tanga

Most Kulturalny Poznań-Kołobrzeg: BODO...tanga
 
Propozycja jaką przedstawił Teatr Muzyczny w Poznaniu z całą pewnością przypadnie do gustu także mieszkańcom Kołobrzegu i turystom, którzy w tym mieście będą spędzać swój wolny czas.
gdzie?Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
kiedy?2 lipca 2017 od 19:00
za ile?bezpłatnie
organizatorRegionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu

Miasto Poznań wraz z Teatrem Muzycznym w Poznaniu, Gminą Miasto Kołobrzeg i Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu, mają wielką przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w wydarzeniu artystycznym inaugurującym kulturalny sezon letni w mieście Kołobrzeg. W tym roku za sprawą wspólnej in inicjatywy, organizatorami są dwa miasta, a nazwa brzmi "Most Kulturalny Poznań-Kołobrzeg". Jędrzej Solarski, będący zastępcą Prezydenta Miasta Poznań, mówi, że dla dużej ilości poznaniaków, będzie to świetna możliwość skorzystania z atrakcji kulturalnych.

Wielu poznaniaków w sezonie letnim wypoczywa w Kołobrzegu, zwykle ze względu na zobowiązania zawodowe nie mają czasu, by oddać się takim przyjemnościom jak na przykład teatr, dlatego też w wakacje, chętnie by z tego skorzystali. Po powrocie, teatr będzie na nich czekał. Propozycja jaką przedstawił Teatr Muzyczny w Poznaniu z całą pewnością przypadnie do gustu także mieszkańcom Kołobrzegu i turystom, którzy w tym mieście będą spędzać swój wolny czas.

Oksana Hamerska wraz z Radosławem Elisem, którzy są aktorami w Teatrze Muzycznym i Teatrze Nowym w Poznaniu, w trakcie "BODO...tanga", spróbują przekonać nas, że nie każdy mężczyzna jest draniem i że sex appeal, który posiadają kobiety, to niekoniecznie broń śmiertelna. Dodatkowo dowiemy się jeszcze tego, że nie zawsze godzina 9:00, jest jedyną okazją do spotkanie się JEJ i JEGO.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Zapraszamy bardzo serdecznie do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu już 2 lipca od godziny 19:00! Wstęp bezpłatny.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl