Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

MOSCOW CITY BALLET - Jezioro Łabędzie

MOSCOW CITY BALLET - Jezioro Łabędzie
 
To opowieść traktująca o walce zła i dobra, o potędze uczucia jakim jest miłość oraz uczuciu, które przekracza granice życia oraz śmierci.
gdzie?Teatr Muzyczny Capitol
Marszałka Józefa Piłsudskiego 67, 50-019 Wrocław
kiedy?21 grudnia 2017 od 20:00
za ile?125 zł
organizatorMakroconcert

Najsłynniejsza grupa baletowa z Rosji zawita ponownie w naszym kraju! 

Po wielkim sukcesie jaki zdobyli w trakcie trasy marcowej, Moscow City Ballet wracają już w listopadzie oraz w grudniu do naszego kraju. Grupę założył wybitny choreograf - Victor Smirnov-Golovanov. Jest to zespół klasycznych tancerzy, który cieszy się uznaniem na całej kuli ziemskiej, także tego roku zaprezentuje 2 wyśmienite spektakle, o tytułach: "Jezioro Łabędzie" i "Dziadek do Orzechów".

Występy tej grupy charakteryzują się olśniewającymi kostiumami, imponującą choreografią, magią świateł, a także urzekającą scenografią. Zdaniem krytyków nie można oprzeć się wręcz ich czarowi. Nie można również o nich zapomnieć. Artyści tworzą wielką sztukę, która jest przeżyciem nawet dla nielubiących tańca. Są wielkie emocje oraz wzruszenia, które ciężko opisać słowami. To trzeba przeżyć samemu.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Jezioro Łabędzie jest przedstawieniem uwielbianym przez publikę polską. To opowieść traktująca o walce zła i dobra, o potędze uczucia jakim jest miłość oraz uczuciu, które przekracza granice życia oraz śmierci. Wielki sukces spektaklu jest głównie oparty o wyśmienitej choreografii i na muzyce. Watek dramatyczny ma w sobie wiele z prostoty, a miłość głównych bohaterów wzrusza widownie do łez. Zresztą Odetta oraz Zygfryd są symbolem potęgi uczucia, co jest zarazem zilustrowane emocjonalnymi tanecznymi układami. Starają się one zobrazować duchowe rozterki bohaterów. Dumne polonezy, czarujące walce, ognisty hiszpański taniec oraz pełny temperamentu czardasz wprowadzą Państwa w niezwykły nastrój. Wielką zaleta jest tutaj, rzecz jasna, muzyka, która urzeknie Was subtelnością i pięknem swej melodyki. Już od pierwszych do ostatnich taktów wiąże ona temat w jedną całość. Dziewczyny zaklęte w łabędzie, ponad to Zły Duch oraz uczucia, które przekraczają granice życia oraz śmierci wzruszają widzów niezmiennie na cały świecie.

Zapraszamy już 21 grudnia 2017 roku, do wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol, znajdującego się przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 67. Zaczynamy o godzinie 20:00, zaś bilety wstępu kosztują 125 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl