Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Moose The Tramp - koncert

Moose The Tramp - koncert
 
Idea jaka głównie przyświeca formacji to pełna szczerość muzyczna, jak również szczerość z odbiorcami i z samym sobą.
gdzie?Wydział Remontowy
Pl. Solidarności 1, 80-958 Gdańsk
kiedy?26 maja 2017 od 20:30
za ile?15 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na długo wyczekiwane wydarzenie, jakim jest koncert zespołu Moose The Tramp. Wracają oni po dość długiej przerwie. Koncert odbędzie się już 26 maja 2017 roku, w gdańskim Wydziale Remontowym. W roku 2016 wydali debiutancki album, pod tytułem: "Histerie Medytacje". Zagrali trasę koncertową po naszym kraju, mając przy sobie Tides From Nebula, a teraz pracują niestrudzenie nad piosenkami do kolejnej płyty.

Kamil Wicik z Radia Gdańsk tak mówi o grupie: świetnie potrafią połączyć rockową ekspresję z chwytliwymi melodiami. Jest to dla nas swego rodzaju katharsis oraz szczere spotkanie z publicznością. Idea jaka głównie przyświeca formacji to pełna szczerość muzyczna, jak również szczerość z odbiorcami i z samym sobą. Ich występy są katalizatorem energii, emocji i myśli.

Zostali docenieni, między innymi za interpretację własną dorobku Grzegorza Ciechowskiego na memoriale artysty, także podczas trwania przeglądowych festiwali oraz w programie Must Be The Music.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl