Monte Verita - koncert
Dzięki fizyce oraz prawu przyciągania, stworzony został taki oto, czyterogłowy dziwak, który ma nadzieję nieść dobrą muzyczną nowinę
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
18 października 2019 od 21:00
Za ile?
15 zł

Grupa audiowizualna, składająca się z czterech przyjaznych duszyczek przybyłych z jakże odległych galaktyk - mówimy o muzycznych inspiracjach. Lukas zainicjował powstanie zespołu, którego serce nieodmiennie wzdycha do muzyki wydawanej w wytwórni Motown, roku Klenczona, brzmienia legendarnych Beatlesów, spotkał Zuzannę, która z kolei opowiadała wiele o magnetyzmie wiolinowego basowego korpusu oraz o licznych niepopularnych piosenkach z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych.

Artysta napomknął o fenomenalnym Arturze, jaki swój dzień rozpoczyna od pieśni Mister Bungle do śniadania, ale generalnie gra w zespole metalowym. Razem z Arturem, bardzo niespodziewanie wyskoczył również Tomek, jakiego charyzma mogłaby ożywić nawet Sputnik. Chłonie on na potęgę wszelakie twory wielkich freaków muzycznych oraz pasjonatów, jak na przykład: Connan Mockasin, czy R. Stevie Moore. Dzięki fizyce oraz prawu przyciągania, stworzony został taki oto, czyterogłowy dziwak, który ma nadzieję nieść dobrą muzyczną nowinę wprost z samych czeluści zdrowego szurnięcia. Czego się nie robi dla muzyki.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie uż18-go października 2019 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie21:00,a bilety wstępu kosztują 15 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl