Monodram poetycko-muzyczny Laury Łącz pt. "List do mamy "

Monodram poetycko-muzyczny Laury Łącz pt. "List do mamy "
W swej karierze była nagradzana wiele razy oraz wyróżniana, między innymi nagrodą Zbigniewa Cybulskiego - rola w serialu, pod tytułem: "Białe tango"
Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
17 maja 2018 od 16:00
Za ile?
10 zł
Organizator
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu

Regionalne Centrum Kultury znajdujące się w Kołobrzegu imienia Zbigniewa Herberta, a także Uniwersytet Trzeciego Wieku, Kołobrzeg zapraszają Państwa bardzo serdecznie na spotkanie z pisarką i autorką Laurą Łącz. Wykona ona monodram, pod tytułem: „List do mamy”.

Artystka - Laura Łącz to absolwentka warszawskiej PWST oraz filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodowo jest związana z Teatrem Polskim, Warszawa. W swej karierze była nagradzana wiele razy oraz wyróżniana, między innymi nagrodą Zbigniewa Cybulskiego - rola w serialu, pod tytułem: "Białe tango", z roku 1983, czy medalem Leona Schillera, na 75-lecie Teatru Polskiego znajdującego się w Warszawie, rok 1988, a także nagrodą magazynu, pod nazwą "VIP VICTORIA", z roku 1999.

Ponad to była stypendystką Ministerstwa Kultury oraz Dziedzictwa Narodowego, jak również Fundacji Bankowej imienia Leopolda Kronenberga. Jej działalność na społecznym polu była kilkakrotnie doceniona. Została uhonorowana nagrodą w zamian za swoją "działalność charytatywną oraz społeczną" Lions Club w Warszawie Syrena, rok 2009, nagrodą od Prezesa Fundacji, pod nazwą: Uśmiech Dzieciom - Przyjaciel Fundacji, rok 2008, ponad to nagrodą w zamian za działalność charytatywną oraz społeczną na rzecz walki ze społecznym wykluczeniem Stowarzyszenia „Damy Radę”, rok 2007.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Artystka Laura Łącz także zajmuje się pisaniem książeczek dla dzieci: „Bajki i wiersze na cztery pory roku”, „Abecadło”, "Bajki, których jeszcze nie znacie", czy "Nocne duszki oraz inne bajki". Wydała ona także powieść trzytomową przeznaczoną dla młodzieży, której wspólny tytuł brzmi: „Klara królewna baletnica”. Ta seria zawierała w sobie trzy powieści, czyli: "Spełnione marzenia" i "Sekret czarnego łabędzia" oraz "Tajemnica starej wieży".

Na wydarzenie zapraszamy Państwa serdecznie już 17-go maja 2018 roku, do kołobrzeskiego Regionalnego Centrum Kultury, znajdującego się przy ulicy Solnej 1. Zaczynamy o godzinie 16:00, a wstęp kosztuje 10 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl