Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Monodram "Bóg jest kobietą o jednej piersi"

Monodram "Bóg jest kobietą o jednej piersi"
 
Anna Iwasiuta-Dudek: Pragnie mówić o marzeniach, o miłości, o zwycięstwie, o kobiecości i o seksie.
gdzie?Oliwski Ratusz Kultury
Opata Rybińskiego J. 25, 80-320 Gdańsk
kiedy?18 listopada 2017 od 19:00
za ile?25 zł
organizatorFundacja Pomysłodalnia

Oliwski Ratusz Kultury wraz z Fundacją Pomysłodalnia bardzo serdecznie Państwa zapraszają na monodram w wykonaniu Anny Iwasiuty-Dudek, noszący tytuł: "Bóg jest kobietą o jednej piersi".

Reżyserią oraz tekstem monodramu zajęła się Anna Iwasiuta-Dudek, zaś Krzysztof Knurek współpracą reżyserską. Rzealizacja dźwięku oraz muzyka to domena Sebastaiana Dudka. Przedstawienie zdobyło drugą nagrodę na piątym Festiwalu Monodramu, w mieście Gdańsk, o nazwie: "Monoblok".

Anna Iwasiuta-Dudek: Pragnie mówić o marzeniach, o miłości, o zwycięstwie, o kobiecości i o seksie. Pragnie mówić także o tym, jak łatwo jest zakrzyczeć nasz strach oraz o tym, iż gdy krzyk już wybrzmi, zaniknie, ale strach zostanie. Pragnę Państwu o tym opowiedzieć, ponieważ seksualność Amazonki - kobiety, jej doświadczenie ciała przez duszę oraz duszy przez ciało jest niezwykłe, jest czymś o czym naprawdę warto słuchać.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Anna Iwasiuta-Dudek jest aktorką, autorką tekstów i dramaturgiem. Pracowała miedzy innymi w Teatrze Miejskim imienia Witolda Gombrowicza, miasto Gdynia, a także w Teatrze imienia A. Sewruka, miasto Elbląg. Od roku 2011 jest Amazonką. Kiedy walczyła z chorobą miała wielką ochotę, by wrócić do pracy artystycznej. Wyzwoliło to w niej wielki przypływ twórczych sił, z których wynikł, między innymi: spektakl autorski.

Sebastian Dudek jest pianistą i kompozytorem. Jest mężem Anny Iwasiuty-Dudek. Działa on w różnych stylach - zaczynając od orkiestrowej muzyki po elektroniczną, miesza często te gatunki ze sobą. To również autor muzyki i piosenek do przedstawienia swojej żony.

Zapraszamy zatem serdecznie już 18-go listopada 2017 roku, do gdańskiego Oliwskiego Ratusza Kultury. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl