Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Monika Urlik - Tribute to Whitney Houston - koncert

Monika Urlik - Tribute to Whitney Houston - koncert
 
Utwór tytułowy, pod tytułem: "Nie wie nikt" już zdobył więcej niż 1500000 słuchaczy na popularnym YouTube.
gdzie?Kalinowe Serce
Krasińskiego 25, 01-580 Warszawa
kiedy?27 września 2017 od 19:30
za ile?45 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 27 września 2017 roku, do warszawskiego Kalinowego Serca, od godziny 19:30 na wyjątkowy koncert Moniki Urlik, która to zaprezentuje specjalnie dla Was piosenki wielkiej Whitney Houston. Wstęp na wydarzenie kosztuje 45 złotych.

Wokalistka Monika Urlik jest również skrzypaczką, dyrygentką oraz pisze i komponuje teksty. Jest finalistką edycji pierwszej: programu Voice of Poland. Na festiwalu międzynarodowym Michała Urbaniaka "Vena" zwyciężyła piosenką autorską, pod tytułem: "Time after time". Także zwyciężyła w Top Trendy w roku 2006 i innych licznych konkursach oraz festiwalach. Utwór tytułowy, pod tytułem: "Nie wie nikt" już zdobył więcej niż 1500000 słuchaczy na popularnym YouTube. Artystka Monika Urlik ma w swoim twórczym portfolio muzykę, emocje oraz teksty, których może poszukiwać dzisiejszy słuchacz.

Pierwsza płyta autorska Moniki, pod tytułem: "Nie wie nikt" to mieszanka elementów soulu, dubstepu, elektroniki, r’n’b, czy też klasyki. Jest to swoisty zbiór doświadczeń oraz muzycznych fascynacji, które są połączone tekstami niebanalnymi. Artystka w sposób inteligentny łączy ze sobą te style i dzięki temu uzyskuje melodie, które łatwo zapadają w ucho, a także w serce. Potrafi ze swym głosem zrobić właściwie wszystko. Zachwyca zawsze swoim warsztatem, interpretacją i głębią.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl