Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Moja ballada – Recital Anny Sroki-Hryń z piosenkami Agnieszki Osieckiej

Moja ballada – Recital Anny Sroki-Hryń z piosenkami Agnieszki Osieckiej
 
Koncert, na który Państwa zapraszamy, jest oczywistym etapem drogi artystycznej wokalistki. Utwory Agnieszki Osieckiej towarzyszą jej odkąd sięga pamięcią.
gdzie?Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot
kiedy?30 lipca 2017 od 20:00
za ile?60 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na recital, pod tytułem: "Moja ballada", na który składają się piosenki Agnieszki Osieckiej. Była to artystka, z twórczością która wpisała się na stałe w krajobraz piosenki polskiej. Kluczem w tak dobranym repertuarze są słowa poetki: Powiem coś Ci na uszko - najważniejsza na świecie jest czułość. Nie są to jędrne pośladki, nie piękna dusza, nie księżyc w pełni. Podczas tego wieczoru, z uwagi na to, nie może zabraknąć przepięknych ballad Agnieszki Osieckiej, jak na przykład:

* Na kulawej barce naszej
* Na jeziorach Ty
* Nie chcę spać
* Byle nie o miłości

Posłuchamy kompozycji wybitnych kompozytorów, miedzy innymi:
* Seweryn Krajewski
* Katarzyna Gaertner
* Adam Sławiński
* Krzysztof Komeda
* Jacek Mikuła
* Andrzej Zieliński

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

W wykonaniu wokalistki, aktorki oraz laureatki szóstej edycji konkursu, który dotyczy interpretacji utworów Osieckiej Agnieszki - Anny Sroki-Hryń ("Pamiętajmy o Osieckiej"). Na scenie towarzyszyć artystce będzie, którego kierownikiem jest Jakub Lubowicz.

Koncert, na który Państwa zapraszamy, jest oczywistym etapem drogi artystycznej wokalistki. Utwory Agnieszki Osieckiej towarzyszą jej odkąd sięga pamięcią. To z nimi dorastała i dojrzewała artystycznie. W końcu nadszedł moment, w którym Fundacja imienia Agnieszki Osieckiej zaproponowała powstanie tego recitalu. Artystka tak skomponowała program tego koncertu, żeby mogły się w nim znaleźć utwory, które pragnęłam zawsze zaśpiewać. Piosenki, które są jej bardzo bliskie i zawsze były.

Recital odbędzie się już 30 lipca 2017 roku, w sopockim Teatrze Atelier imienia Agnieszki Osieckiej.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl