Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Mój ulubiony Młynarski- recital

Mój ulubiony Młynarski- recital
 
Jest to koncert z utworami wyłącznie napisanymi przez Wojciecha Młynarskiego, jednakże wplątana jest również w to osobista opowieść Machalicy.
gdzie?Teatr Szekspirowski
Bogusławskiego W. 1, 80-826 Gdańsk
kiedy?11 czerwca 2017 od 19:00
za ile?80 zł

Piotra Machalica od dawien dawna zajmuje się śpiewaniem utworów mistrza Młynarskiego. Dlatego też recital pod tytułem "Mój ulubiony Młynarski", jest hołdem, który Piotr Machalica składa wielkiemu Mistrzowi Wojciechowi Młynarskiemu.

Jest to koncert z utworami wyłącznie napisanymi przez Wojciecha Młynarskiego, jednakże wplątana jest również w to osobista opowieść Machalicy. Usłyszymy kawałki autorskie ale także i wyśmienite przekłady, będące dziś bardzo ważnym elementem w polskiej kulturze.

"Mój ulubiony Młynarski", jest koncertem na głos, ale także zabrzmią dźwięki dwóch gitar, trąbki, instrumentów perkusyjnych, a także akordeonu. Program recitalu przewiduje wykonanie przez Machalicę, takich utworów Mistrza jak: "Moje ulubione drzewo", "Jeszcze w zielone gramy", "Bynajmniej", "Blue Tango", "Tango desperado", "Najpiękniejszy list miłosny", "Nie ma jak u mamy", czy "Idź swoją drogą".

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Wystąpią:
- na gitarze akustycznej zagrają Krzysztof Niedźwiecki oraz Michał Walczak
- na trąbce, przeszkadzajkach i akordeonie- Paweł Surman

Zapraszamy już 11 czerwca do Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku. Cena wstępu wynosi 80zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl