Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Mniej poważnie o wielkich kompozytorach - koncert

Mniej poważnie o wielkich kompozytorach - koncert
 
Zaprezentujemy naszym Gościom, między innymi ponadczasowego Mozarta całego w miłosnych uniesieniach, a także dowcipnego Rossiniego w operowych duetach
gdzie?Oliwski Ratusz Kultury
Opata Rybińskiego J. 25, 80-320 Gdańsk
kiedy?24 września 2017 od 17:00
za ile?25 zł
organizatorFundacja Wspólnota Gdańska

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert niezwykły, który odbędzie się już 24 września 2017 roku, w gdańskim Oliwskim Ratuszu Kultury, znajdującym się przy ulicy Opata Rybińskiego J. 25. Wstęp na to wydarzenie kosztuje 25 złotych, a rozpocznie się ono o godzinie 17:00.

Zaprezentujemy naszym Gościom, między innymi ponadczasowego Mozarta całego w miłosnych uniesieniach, a także dowcipnego Rossiniego w operowych duetach oraz duecie, pt.: "Koty" w kocim, oryginalnym języku, jak również duet nieco rubaszny A. Dargomyżskiego, czy też duet zabawny pochodzący z operetki, pt.: "Orfeusz w piekle" Offnebacha J.

Wykonawcy to: śpiewająca sopranem Karolina Sołomin; barytonem Robert Hennig; także barytonem Kamil Pękala. Na fortepianie zagra w ten wyjątkowy wieczór Emila Grażyńska, natomiast opracowaniem oraz prowadzeniem koncertu zajęła się specjalnie dla Was Barbara Żurowska-Sutt. Serdecznie zapraszamy.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl