Miuosh x FDG. Orkiestra - Powroty Tour - koncert

Miuosh x FDG. Orkiestra - Powroty Tour - koncert
Miłosz „Miuosh” Borycki udowadnia, iż jest wszechstronnym artystą oraz przełamuje bariery w muzyce polskiej.
Gdzie?
Stocznia Klub B90
Elektryków 1, 80-958 Gdańsk
Kiedy?
15 lutego 2020 od 20:00
Za ile?
89 zł

Miuosh x FDG. Orkiestra wyruszają w koncertową trasę, która promuje nowe wydawnictwo. Premiera płyty, pod tytułem: „Powroty” jest zaplanowana na 24-go stycznia 2020 roku. Płycie będzie towarzyszyła trasa, która obejmie szesnaście miast w naszym kraju. Album zapowiada singiel, pod tym samym tytułem.

Miłosz „Miuosh” Borycki udowadnia, iż jest wszechstronnym artystą oraz przełamuje bariery w muzyce polskiej. Po jakże spektakularnym koncercie Scenozstąpienie (Stadion Śląski) dla 40 tysięcznej publiki, a także specjalnym projektach z orkiestrą NOSPR, przyszedł czas, by powrócić do studia oraz na kolejną płytę solową.

Efekt wielomiesięcznej pracy muzyka poznacie Państwo w styczniu tego roku. Na płycie pojawia się wielu gości niespodziewanych, zaś za muzyczną warstwę są odpowiedzialni: Maciej Sawoch, Miuosh, jak również Michał Kush, natomiast za produkcję odpowiada: Michał „Fox” Król.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 15-go lutego 2020 roku, do gdańskiej Stoczni Klubu B 909. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 89 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl