Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Mitch & Mitch - koncert

Mitch & Mitch - koncert
 
Prowadzili współpracę z tuzami krajowych scen oraz zagranicznych, zrobili wszystko i zagrali już wszędzie.
gdzie?Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
kiedy?7 października 2017 od 20:00
za ile?45 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Mitch & Mitch, którzy nie zdołają przebić swojej legendy. Piętnaście lat grania, a na ich koncie jest więcej niż pięć długogrających płyt nagrywanych w duecie, oktecie, kwintecie, nonecie oraz w tentecie, jak również w chórze i orkiestrze. Prowadzili współpracę z tuzami krajowych scen oraz zagranicznych, zrobili wszystko i zagrali już wszędzie. Koncertowali w miejscach, które mieściły dziesięć, sto, tysiąc oraz dziesięć tysięcy osób.

Pozostawiali wszędzie swoją publikę w stanie wielkiego skupienia, albo radości. Po roku szalonym, który spędzili w trasie z piosenkarzem scenicznym polskim - Zbigniewem Wodeckim, ich wyzwaniem kolejnym była podróż do podświadomej ojczyzny formacji - do Brazylii. Mitche mieli spotkanie z producentem legendarnym oraz muzykiem Kassinem, który znany jest z projektu +2, i który współtworzy Orquestra Imperial. Współpracuje on prócz tego z brazylijskimi gwiazdami, jak miedzy innymi: Gal Costa, czy Marcos Valle. Efekt ich spotkania to album, pod tytułem: "Visitantes Nordestinos".

Zatem zapraszamy serdecznie na koncert, który odbędzie się już 7-go października 2017 roku, od godziny 20:00, w gdańskim Starym Meneżu, znajdującym się przy ulicy Juliusza Słowackiego 23. Bilety na koncert kosztują 45 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl