Mistrzowie Flamenco w hołdzie dla La Chany koncert

Mistrzowie Flamenco w hołdzie dla La Chany koncert
Na naszej scenie zobaczą Państwo wspaniałych artystów hiszpańskich: bardzo utalentowaną tancerkę pochodzącą z Malagi, czyli Aguedę Saavedrę.
Gdzie?
Fundacja Bente Kahan - Synagoga pod Białym Bocianem / White Stork Synagogue
Pawła Włodkowica 7, 50-042 Wrocław
Kiedy?
30 czerwca 2019 od 19:00
Za ile?
120 zł
Organizator
ARTE FLAMENCO Wrocław

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na niezwykły koncert flamenco w hołdzie „La Chany", który odbędzie się już 30-go czerwca 2019 roku, we wrocławskiej Fundacji Bente Kahan - Synagodze pod Białym Bocianem, znajdującej się przy ulicy Pawła Włodkowica 7. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 120 złotych. Koncert będzie miał miejsce w granicach edycji VIII Festiwalu Arte Flamenco. Tego roku muzą festiwalu stała się już legendarna tancerka flamenco - sama „La Chana”. To inspiracja dla licznych tancerzy, jednak nie tylko, bo wiele kobiet na całej kuli ziemskiej podziwia artystkę za silnego ducha, wierność swej pasji do muzyki flamenco oraz za głęboką wiarę.

Koncert we Wrocławiu będzie dedykacją oraz zapowiedzią. Na naszej scenie zobaczą Państwo wspaniałych artystów hiszpańskich: bardzo utalentowaną tancerkę pochodzącą z Malagi, czyli Aguedę Saavedrę. Zatańczy ona razem z tancerzem, nazwiskiem Adrian Santana, zaś na gitarze będzie im towarzyszyć Francisco Vinuesa, natomiast zaśpiewa Manuel Fernandez.

Program obejmuje, na przykład: taniec w długiej sukience z trenem, czy taniec solowy z użyciem kastanietów oraz taniec w duecie tancerskim. Jak, z całą pewnością wiecie flamenco należy do solowych tańcy. Dlatego właśnie wykonany w duecie mężczyzna-kobieta jest niezwykle rzadki. Czekają na Państwa niezwykłe zatem emocje. Organizatorem wydarzenia jest Arte Flamenco.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl