Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Mistrzostwa Polski w Squashu we Wrocławiu

Mistrzostwa Polski w Squashu we Wrocławiu
 
Turniej powrócił do miasta Wrocław po pięciu latach. Zawody teraz rozegrane zostaną w Magnolia Park. Wydarzenie nie jest biletowane.
gdzie?Centrum Handlowe Magnolia Park Wrocław
Legnicka 58, 54-204 Wrocław
kiedy?27 czerwca 2019
organizatorWrocław Squash Club

Szklany kort powstał w Magnolia Park. Zatem to pierwszy taki sportowy event w Polskim centrum handlowym. Już za jakiś czas wejdą na niego najlepsi zawodnicy z Polski, ale również z czołówki rankingu światowego, aby zawalczyć o najwyższy tytuł. To wielkie święto squasha potrwa cały miesiąc, w mieście Wrocław.

Egipcjanin Ali Farag jest aktualnym mistrzem świata oraz liderem w rankingu PSA, który pierwszą pozycję w klasyfikacjach i tytuł zdołał wywalczyć na przełomie miesięcy: luty i marzec/Chicago. Najprawdopodobniej on w charakterze numeru pierwszego na całej kuli ziemskiej uświetni zbliżające się w szybkim tempie Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski - Squash. Turniej powrócił do miasta Wrocław po pięciu latach. Zawody teraz rozegrane zostaną w Magnolia Park. Wydarzenie nie jest biletowane.

Na kort pierwsi wejdą najmłodsi zawodnicy, jacy od 7-go do 9-go czerwca skrzyżują swe rakiety w Mistrzostwach Indywidualnych Kraju Juniorów. Natomiast seniorzy powalczą o tytuł mistrzowski kilka dni później, bo od 13-go do 15-go czerwca. Zaś zwieńczeniem miesiąca squashowego mają być Drużynowe Mistrzostwa Polski, które rozpoczną się od 27-go do 29-go czerwca.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Cały miesiąc potrwa wydarzenie, które jest nie tylko imprezą dla profesjonalistów. Zostanie rozegrany również turniej przeznaczony dla amatorów i dla zaawansowanych graczy od 21-go do 22-go czerwca. Są zaplanowane również wydarzenia towarzyszące, jak między innymi: animacje dla dzieci oraz dla dorosłych, pokazowe gry, można będzie wynająć szklany kort w niehandlowe niedziele (16-go czerwca i 23-go czerwca) oraz w Boże Cało, czyli 20-go czerwca.

Organizatorem Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Kraju, w tym roku w Squashu jest Club Wrocław Squash. Magnolia Park to jeden z partnerów wydarzenia. Turniej jest rozgrywany pod patronatem Krajowego Związku Squasha. Przed Państwem harmonogram głównych wydarzeń: od 7-go do 9-go czerwca 2019 roku - odbędą się finały Indywidualnych Mistrzostw Juniorów, od 13-go do 15-go czerwca będą miały miejsce finały Mistrzostw Indywidualnych Polski Seniorów, od 21-go do 22-go czerwca będzie miał miejsce turniej dla amatorów, a także turniej dla zaawansowanych graczy,od 27-go do 29-go czerwca zaś finały Drużynowych Mistrzostw Kraju z udziałem gwiazd światowego formatu.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl