Misia Furtak - koncert w Teatrze Szekspirowskim
Płyta opowiada też o strachu przed tymi zmianami, o ich nieodwracalności, o konieczności zadawania pytań, próbach budowania szalup ratunkowych oraz nadziei...
Gdzie?
Teatr Szekspirowski
Bogusławskiego W. 1, 80-826 Gdańsk
Kiedy?
23 listopada 2019 od 20:00
Za ile?
35 zł

Misia Furtak jest wokalistką, basistką, autorką tekstów, kompozytorką oraz dziennikarką. Jest również laureatką Paszportu Polityki, Fryderyka, a także nagrody imienia Grzegorza Ciechowskiego. Artystka jest frontmanką formacji Très.B oraz projektu solowego Misia Ff. W zamian za pracę z zespołem Wojtka Mazolewskiego nagradzaną Złotą Płytą. W roku 2019, w styczniu ukazała się jej nowa płyta, pod tytułem: "Co przyjdzie?" Album o zmianach - tych gwałtownych, jak również tych które następują powolutku. Płyta opowiada też o strachu przed tymi zmianami, o ich nieodwracalności, o konieczności zadawania pytań, próbach budowania szalup ratunkowych oraz nadziei, iż nie będziemy tych szalup potrzebowali, pragnieniu odroczenia katastrofy, tak mówi sama Furtak o albumie.

Zagrała kilkaset koncertów, tak w całej Europie, jak i w Japonii, między innymi: podczas festiwali The Great Escape, Tallin Music Week, Liverpool Soundcity, Europavox, czy też MIDEM i innych.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już23-go listopada 2019 roku, do gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, znajdującego się przy ulicy Bogusławskiego W. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl