Mirosław Czyżykiewicz & Witold Cisło "Pretekst live"

Mirosław Czyżykiewicz & Witold Cisło "Pretekst live"
Zamysłem artystów jest stworzenie całkiem nowych aranżacji na gitarę do wierszy kiedyś wykonywanych przez Czyżykiewicza i zespołu „Kameleon” i nie tylko.
Gdzie?
Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot
Kiedy?
5 sierpnia 2019 od 19:30
Za ile?
65 zł

Czyżykiewicz & Cisło - przedstawiamy Państwu projekt wokalo-muzyczny, który powstał na wiosnę roku 2017, jako efekt współpracy grającego oraz śpiewającego na gitarze Mirka Czyżykiewicza z Witoldem Cisło - wirtuozem gitary barytonowej. Zamysłem artystów jest stworzenie całkiem nowych aranżacji na gitarę do wierszy kiedyś wykonywanych przez Czyżykiewicza i zespołu „Kameleon” lub także solo autorów, jak miedzy innymi: Josif Brodski, Thomas Hardy, Włodzimierz Wysocki, Jacek Kaczmarski i Edward Stachura. Repertuar formacji obejmuje również piosenki autorskie Mirka Czyżykiewicza, jednak w nowych aranżacjach gitarowych, a także te z muzyką samego Witolda Cisło. Owocem ponad rocznej współpracy jest album, pod tytułem: "Czyżykiewicz & Cisło PRETEKST live", którego premiera miała miejsce w roku 2018, w październiku.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 5-go sierpnia 2019 roku, do sopockiego Teatru Atelier imienia Agnieszki Osieckiej, znajdującego się przy Alei Franciszka Mamuszki 2. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 65 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl