Mind the Dub #4: Imperial Sound Army ft. Dan I - koncert

Mind the Dub #4: Imperial Sound Army ft. Dan I - koncert
Możecie Państwo spodziewać się wielu nowych produkcji autorskich, jak również świetnie Wam znanych numerów, czy też tony niepublikowanych wcześniej, ekskluzywnych dubplate'ów i remix'ów.
Gdzie?
Pogłos Sala Główna
Burakowska 12, 01-066 Warszawa
Kiedy?
7 września 2018 od 21:15
Za ile?
20 zł

Po dwóch latach powraca do naszego kraju Dan I razem z pełną ścianą dźwięków Imperial Sound Army, czyli 30kW! Możecie Państwo spodziewać się wielu nowych produkcji autorskich, jak również świetnie Wam znanych numerów, czy też tony niepublikowanych wcześniej, ekskluzywnych dubplate'ów i remix'ów. To wszystko, a być może jeszcze więcej okraszone będzie sporą dawką delay'a oraz reverb'u, jak również wokalem Dana i uderzy w Was z mocą 30kW przez głośniki, które zostały specjalnie na tę okazję wiezione przez tysiące kilometrów!

Zagrają - na rozgrzewkę przedstawiciele soundsystemów, czyli Roots Revival oraz Jah Love. DAN I przyszedł na świat w roku 1981 u podnóża Alp, we Włoszech. Producent oraz wokalista z Imperial Sound Army, które to zostało założone w roku 2000, a także w powstałym w roku 2005 labelu, pod nazwą: Imperial Roots Records.

Pierwsze jego wydawnictwo, noszące nazwę „Jah Command” wyszło w roku 2005, nakładem labelu, o nazwie: Moa Anbessa. Od tamtej pory artysta prowadzi współpracę z największymi wytwórniami, producentami oraz sound systemami z całego kontynentu europejskiego. Teraz nagrywa on dla kilku producentów piosenkarskich uk dub, jak między innymi: Jah Free, Jonah Dan, Alpha & Omega, a także udziela się na mikrofonie na żywo na imprezach licznych czołowych selektorów i sound systemów, jak na przykład: the mighty, Alpha and Omega, czy też King Shiloh. W Alpha & Omega jest również etatowym dub masterem.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 7-go września 2018 roku, do warszawskiego Pogłosu Sali Głównej, znajdującego się przy ulicy Burakowskiej 12. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:15, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl