Milky Wishlake - koncert
Płyta „Wait For Us” stanowi mieszaninę elektroniki, popu i neo-soulu, a także klubowej muzyki, w której przejawia się styl osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych lat.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
10 marca 2018 od 21:00
Za ile?
25 zł

Milky Wishlake jest młodym producentem, wokalistą, kompozytorem oraz pianistą. W roku 2014, za sprawą wyprodukowanej całkowicie samodzielnie EPki, noszącej tytuł: "Five Contemporary Songs" zauważyło go muzyczne środowisko, które zresztą okrzyknęło artystę jednym z bardziej obiecujących debiutantów w tamtym czasie.

Pierwszy album długogrający Milky’ego, pod tytułem: "Wait For Us" wyszedł w roku 2016, w lutym, dzięki nakładowi Nextpop. To wytwórnia, która przyczyniła się do sukcesów artystów, jak miedzy innymi: BOKKA, Kari i Baasch, czy też Fismoll. Płyta „Wait For Us” stanowi mieszaninę elektroniki, popu i neo-soulu, a także klubowej muzyki, w której przejawia się styl osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych lat. Pojawili się na niej gościnnie: Dawid Podsiadło, Oly oraz Łukasz Moskal. 

Milky Wishlake skończył konserwatorium, znajdujące się w Rotterdamie (klasa fortepianu jazzowego). Zaowocowało to powstaniem zespołu Quantum Trio oraz płytą, pt.: „Gravity”.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

To również laureat, między innymi: Pierwszej nagrody Eurosong 2013, Pierwszego miejsca na konkursie: Warsaw Fashion Street IMS, Muzyka na Plan w roku 2014, czyli festiwalu niemych filmów z muzyczną oprawą, którą wykonuje się na żywo, a także wyróżnienia na Festiwalu w roku 2014 Młodych Talentów. Dziennikarze stawiają artystę nawet obok Burial'a, Sohna lub też How To Dress Well. Występował, między innymi na: Liveurope Showcase (Stodoła, Warszawa), Open’er Festiwal (dwa razy) oraz Spring Break Festiwal.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 10-go marca 2018 roku, w sopockim Teatrze Boto, znajdującym się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Zaczynamy wydarzenie o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl