Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Milky Wishlake - koncert

Milky Wishlake - koncert
 
Okrzyknięto go jednym z najlepiej rokujących debiutantów. „Wait For Us” - pierwsza długogrająca płyta Milky’ego, ukazała się rok temu, w lutym.
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?4 sierpnia 2017 od 21:00
za ile?20 zł

Milky Wishlake - młody wokalista, producent, kompozytor oraz pianista. Trzy lata temu, dzięki samodzielnie wydanej EP-ce zatytułowanej „Five Contemporary Songs", artysta został zauważony przez muzyczne środowisko. Okrzyknięto go jednym z najlepiej rokujących debiutantów. „Wait For Us” - pierwsza długogrająca płyta Milky’ego, ukazała się rok temu, w lutym.

Album powstał pod egidą wydawnictwa Nextpop, które ma wpływ na sukces takich artystów jak: Fismoll, BOKKA, Kari oraz Baasch. Wspomniany album to mieszanka elektroniki, popu, neo-soul, a także klubowej muzyki, w której odnaleźć można styl lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Na płycie pojawili się gościnnie: Łukasz Moskal, Oly. i Dawid Podsiadło.

Milky Wishlake jest absolwentem konserwatorium w klasie jazzowego fortepianu. Studia w Rotterdamie zainicjowały powstanie formacji Quantum Trio, a także albumu zatytułowanego „Gravity”. Muzyk zdobył tytuł laureata podczas festiwalu Eurosong 2013 oraz pierwszą nagrodę w konkursowych zmaganiach w trakcie festiwalu niemych filmów z aranżacjami muzycznymi prowadzonymi na żywo.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Artysta wszedł na najwyższe podium i sięgnął po złoto w rywalizacji IMS Warsaw Fashion Street. Milky Wishlake zdobył również w 2014 wyróżnienie podczas Festiwalu Młodych Talentów. Sohn, Burial, How To Dress Well to wzory muzyczne, do których porównują Milky'ego Wishlake dziennikarze. Ten młody artysta wystąpił już na deskach festiwalu Spring Break, Open’er - dwukrotnie oraz na warszawskiej scenie w Stodole podczas Liveurope Showcase.

4 sierpnia Milky Wishlake wystąpi specjalnie dla sopockiej publiczności na scenie Teatru Boto przy Bohaterów Monte Cassino 54B. Koncert rozpocznie się punktualnie o 21:00. Serdecznie zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl