Mikromusic z Dolnej Półki - koncert
Polski zespół Mikromusic, który gra muzykę określaną jako pop avant, czy art pop. W twórczości grupy usłyszeć można inspiracje folkiem słowiańskim, rockiem, jazzem, czy tez elektroniką.
Gdzie?
Krakowski Teatr VARIETE
Grzegórzecka 71, 31-559 Kraków
Kiedy?
11 listopada 2019 od 20:00
Za ile?
119 zł

"Mikromusic z Dolnej Półki" - całkiem nowa oraz akustyczna odsłona formacji. Poszukując brzmień niecodziennych, zespół sięga po nietypowe instrumenty muzyczne. Czego sami nie umieli zrobić, kupowali u rzemieślników lokalnych, czy znaleźli na targach staroci. Podczas koncertu można będzie usłyszeć instrumenty, jak między innymi: gitarę zrobioną z pudełka po cygarach i z miski dla psów, saxhorn barytonowy, akordeon weselny, basowy flet czy też turecki saz. Również ogrom śpiewania na głosy. W czasie trasy jesiennej formacji promuje swoje nowe wydawnictwo, pod tytułem: "Mikromusic z Dolnej Półki".

Polski zespół Mikromusic, który gra muzykę określaną jako pop avant, czy art pop. W twórczości grupy usłyszeć można inspiracje folkiem słowiańskim, rockiem, jazzem, czy tez elektroniką. Mają na swoim koncie 6 albumów studyjnych oraz trzy koncertowe albumy. Grali na ważniejszych festiwalach krajowych oraz koncertowali poza granicami Polski. Dwukrotnie zostali nominowani do najważniejszej nagrody muzycznej w kraju, czyli do Fryderyków, kategoria: Alternatywna Płyta Roku. Natomiast teledyski do ich piosenek wiele razy otrzymały wyróżnienia podczas festiwali: Yach Film Festival, Berlin Music Video Awards i Camerimage. Oglądalność teledysków na YouTubie jest ogromna, bo sięga kilkudziesięciu milionów. Ostatni album, pod tytułem: „Tak mi się nie chce” i wyprzedane koncertowe sale plasują formację w gronie najpopularniejszych w kraju w tym roku.

Na koncert zapraszamy Was bardzo serdecznie już 11-go listopada 2019 roku, do krakowskiego Teatru VARIETE, znajdującego się przy ulicy Grzegórzeckiej 71. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 119 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl