Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Mikromusic

Mikromusic
 
Produkcja albumu, inaczej niż było dotychczas, stała się udziałem trzech osób: Dawida Korbaczyńskiego, Piotra Pluta i Łukasza Sobolaka.
gdzie?Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
kiedy?17 grudnia 2017 od 19:00
za ile?50 zł

„Tak mi się nie chce” jest szóstym studyjnym albumem formacji Mikromusic. W ostatnich miesiącach grupie przyświecał ambitny cel - muzycy postanowili samodzielnie wydać płytę, zdecydowali się jednocześnie na crowdfunding. Postanowili, że wrócą wprost do korzeni niezależnego wydawania. Nagrali płytę bez żadnych formalnych i artystycznych ograniczeń. Korzystając z takiej wolności nie musieli spełniać żadnych oczekiwań. Muzycy nagrali nowe utwory z wielką radością oraz przyjemnością, co na krążku, z pewnością będzie można usłyszeć.

Produkcja albumu, inaczej niż było dotychczas, stała się udziałem trzech osób: Dawida Korbaczyńskiego, Piotra Pluta i Łukasza Sobolaka. Za główne kompozycje odpowiedzialni stali się Dawid Korbaczyński oraz Natalia Grosiak. Teksty to praca, niezmiennie, wokalistki zespołu. Mastering i mix przypadł kolejny już raz Robertowi Szydle. No cóż... Zapowiada się, że światło dzienne ujrzy najbardziej „piosenkowy” album Mikromusic w większości inspirowany muzyką z lat sześćdziesiątych i osiemdziesiątych. Album wydany został w formacie CD oraz LP. Równoległym torem biegły starania, by światło dzienne ujrzały teledyski wyprodukowane przy współpracy z Katarzyną Sarnowską oraz Katią Priwieziencew. Artystki odpowiedzialne były za obraz do kawałka "Bezwładnie". Praca została nagrodzona przyznaniem statuetki Yacha w kategorii teledysk. Do produkcji zaangażowano wrocławskie studio Camera Nera.

Premierowa edycja płyty „Tak mi się nie chce” zaplanowana została na październik w 2017 roku. Album został poprzedzony wydaniem singla „Synu”. Singiel stał się okazją do wyrażenia zdania na temat pokoju na świecie. Wokalistka wcieliła się w postać zatroskanej matki, która zwraca się do syna z prośbą o pokój i spokój na świecie.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Serdecznie zapraszamy, już 17 grudnia, punktualnie o 19:00, na scenie Starego Maneżu w Gdańsku przy ulicy Juliusza Słowackiego 23 pojawi się formacja Mikromusic.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl