Mikołajkowy Marsz Nordic Walking
O godzinie jedenastej przy Palcu Hoffa odbędzie się rejestracja chcących wziąć udział w marszu Nordic Walking.
Gdzie?
Plac Bogumiła Hoffa(rynek)
Plac Bogumiła Hoffa, 43-460 Wisła
Kiedy?
3 grudnia 2016 od 11:00
Za ile?
10 zł
Organizator
Wiślańskie Centrum Kultury w Wiśle

Impreza odbędzie się przy Placu Bogumiła Hoffa, na rynku w Wiśle. Organizatorem imprezy jest zaś Wiślańskie Centrum Kultury. Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy na zorganizowany z okazji Mikołajek Marsz Nordic Walking.

Program wydarzenia:
O godzinie jedenastej przy Palcu Hoffa odbędzie się rejestracja chcących wziąć udział w Marszu. Dorośli płacą dwadzieścia złotych, a dzieci do lat piętnastu - dziesięć złotych. Milusińscy nie przekraczający ośmiu lat biorą udział w przedsięwzięciu nie odpłatnie. Następnie zostanie wybrana trasa. DO wyboru dziesięć lub piętnaście kilometrów.

O godzinie dwunastej, również przy Placu Hoffa nastąpi start. Dla trasy 10 kilometrów: start Wisła Centrum - przez Wisłę Nowa Osada - Wisłę Czarne - meta Kolyba. Trasa 15 kilometrów przebiega tak: start Wisła Centrum - przez Wisłę Głębce - Kubalonkę - Zadni Groń - Wisłę Czarne - meta Kolyba.

Szukasz noclegów w Wiśle? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Wiśle

Mile widziane są mikołajkowe czapki jako nakrycia głowy.

Uczestnicy otrzymają medale na pamiątkę Marszu Nordic Walking.

Na mecie znajduje się "WATRA", czyli Chata Góralska prowadzona przez Piotra oraz Anielę Cieślarów. Tutaj nastąpi rozdzielenie nagród a także mały poczęstunek. Również w tym miejscu odbędzie się Mikołajkowa Zabawa.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl