Mikołajki na Lodowisku
Mikołajkowy klimat podkreślą cudne, iskrzące, świetlne aranżacje hali, a także dj'e, którzy dopilnują wyjątkowej atmosfery.
Gdzie?
Lodowisko Miejskie
Plac Zebrań Ludowych, 80-207 Gdańsk
Kiedy?
6 grudnia 2017 od 17:30 do 19:30
Za ile?
6 zł
Organizator
Scena Muzyczna Gdańsk Gdański Archipelag Kultury w Gdańsku

Muzyczna Scena Archipelagu Kultury w Gdańsku ma zaszczyt zaprosić na niezwykły wieczór ... w ten szczególny dzień 6 grudnia. Zachęcamy do spędzenia mikołajek na Lodowisku w Gdańsku. W magicznym terminie od 17:30 do 19:30 na tafli lodowiska pojawią się wyjątkowi goście. Będzie to Lew - pluszak gdańskiej Lechii oraz przybysz z odległej Laponii - Święty Mikołaj. Oczywiście, jak tradycja nakazuje, ten ostatni przybędzie z worem pełnym słodkości. W zabawę zaangażowane zostaną postaci z bajek, które chętnie robić będą sobie zdjęcia z uczestnikami imprezy. Podczas zabawy przeprowadzony zostanie konkurs na najtrafniejsze przebranie utrzymane w bajkowej stylistyce. Warto uruchomić wyobraźnię! Najlepsze przebrania zostaną nagrodzone.

Mikołajkowy klimat podkreślą cudne, iskrzące, świetlne aranżacje hali, a także dj'e, którzy dopilnują wyjątkowej atmosfery. Pojawi się także sporo konkursów z nagrodami. Wspaniała zabawa gwarantowana! Do dyspozycji podopiecznych pozostają animatorzy. Organizatorzy zatroszczyli się o słodkie przekąski, fotobudki, malowanie twarzy, ciepły posiłek.

Podczas zabawy przeprowadzona będzie zbiórka. Fundusze przekazane zostaną Fundacji Obudź Nadzieję. Wszyscy Ci, którzy wspomogą podopiecznych Fundacji zyskają zaproszenie na Lodowisko Gdańskie. Wykorzystać je będzie można podczas trwania imprezy.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Serdecznie zapraszamy!Lodowisko Miejskie w Gdańsku przy Placu Zebrań Ludowych! Termin: wyjątkowy: 6 grudnia!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl