Mike Parker's Meta - koncert
Pochodzący z USA basista odnalazł swój drugi dom właśnie w Polsce, w mieście Kraków i docenił młode, aktywne środowisko jazzu krakowskiego.
Gdzie?
Piec'Art Acoustic Jazz Club w Krakowie
Szewska 12, 31-009 Kraków
Kiedy?
25 marca 2019 od 21:00
Za ile?
20 zł

Mike Parker jest amerykańskim muzykiem jazzowym urodzonym w Nowym Jorku. Występował, między innymi z muzykami jak: Chris Potter, John Scofield, Antonio Sanchez oraz Eric Harland. Współtworzy i tworzy takie formacje, jak na przykład: Nat Osborn Band, Unified Theory, Arctica oraz Trio Theory. Daje koncerty w Stanach Zjednoczonych i w Europie, nagrał dwa albumy z własną formacją „Mike Parker’s Unified Theory”. Jest także laureatem wielu międzynarodowych muzycznych konkursów. Pochodzący z USA basista odnalazł swój drugi dom właśnie w Polsce, w mieście Kraków i docenił młode, aktywne środowisko jazzu krakowskiego.

Muzyka Parkera jest opisywana przez krytyków w charakterze pomysłowego połączenia różnych rodzajów muzycznych, zaś jego kompozycje są inspirowane takimi wykonawcami, jak między innymi: Charles Mingus, Maurice Ravel, Radiohead, Led Zeppelin, David Bowie i John Coltrane.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 25-go marca 2019 roku, do krakowskiego Piec'Art Acoustic Jazz Club, znajdującego się przy ulicy Szewskiej 12. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl