Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Mietek Szcześniak „Nierówni"

Mietek Szcześniak „Nierówni"
 
Artysta mówiąc o poezji Twardowskiego wspomina o esencji liryki, która jest niezwykle lekka.
gdzie?Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka - TV Wrocław
Al. Karkonoska 8, 53-015 Wrocław
kiedy?18 listopada 2017 od 19:00
za ile?85 zł

Niezwykły wokal Mietka Szcześniaka w aurze akustycznego instrumentarium. Teksty wypełnione poezją oraz rytmy południowe - to będzie niezwykłe wydarzenie muzyczne. Sala Koncertowa Radia Wrocław imienia Jana Kaczmarka gościć będzie Mieczysława Szcześniaka. Koncert zatytułowano „Nierówni". Odbędzie się 18 listopada, o godzinie 19:00 na scenie przy ul. Karkonoskiej 10. Udział w koncercie zapowiedzieli wspaniali muzycy. Serdecznie zapraszamy wszystkich tych, którzy spragnieni są muzycznych wrażeń.

Nierówni – najnowszy album Szcześniaka, ukazał się w listopadzie w 2016 roku. Muzyk wybrał jedenaście istotnych dla Niego wierszy z tomików Księdza Twardowskiego i obudował je warstwą muzyczną. Album wypełnia subtelny liryzm. Słuchacz znajdzie tu i odrobinę refleksje, jak i szczyptę humoru...

Zamiarem Artysty było propagowanie i dzielenie się liryką, z którą czuje niezwykle emocjonalny kontakt. Szcześniak przeniósł wersy Twardowskiego z serc do umysłów oraz na usta. Dzięki kostiumowi muzycznemu można Twardowskiego śpiewać, tańczyć, płakać i śmiać się. Po prostu, tak zwyczajnie..., bez nachalności i bez wymuszania. Czyli tak, jak w poezji Twardowskiego.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Artysta mówiąc o poezji Twardowskiego wspomina o esencji liryki, która jest niezwykle lekka. Chociaż wypełniona trudnymi myślami to nigdy nie traci swego przyjemnego charakteru i nastroju. Muzyk nadał poezji słoneczną formę, bardzo rytmiczną oraz cudnie pozytywną. To bossa nova, samba chorińjo oraz sao w czystej postaci. Żeby wzmocnić aurę ciepłych rytmów brazylijskich artysta zaprosił do współpracy brazylijskich kolegów z branży muzycznej. Są to instrumentaliści wspierani przez nasze lokalne, muzyczne, polskie smyczki.

Mietek Szcześniak zaprosił do współpracy przy albumie świetnych muzyków. Wszyscy obiecali obecność podczas wrocławskiego koncertu. Na scenie pojawią się: na gitarze Paulinho Garcia, na fortepianie i akordeonie Adam Lemańczyk, na basie Marcin Pospieszalski, perkusja - Paweł Dobrowolski oraz Tomas Sanchez oraz kwartet smyczkowy.

Serdecznie zapraszamy! Mietek Szcześniak w asyście zacnych muzyków z tekstami księdza Twardowskiego już 18 listopada we Wrocławiu!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl