Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Międzynarodowy Festiwal - Wieczory organowe u Bożej Opatrzności

Międzynarodowy Festiwal - Wieczory organowe u Bożej Opatrzności
 
O godzinie 19:00 rozpocznie się wieczór organowy, pierwszy z serii zatytułowanej "Wieczory organowe u Bożej Opatrzności".
gdzie?Kościół Opatrzności Bożej
Kazimierza Wielkiego 29, 50-077 Wrocław
kiedy?30 lipca 2017 od 19:00
za ile?bezpłatnie
organizatorParafia Ewangelicko-Augsburska Opatrzności Bożej we Wrocławiu

Parafia Ewangelicko-Augsburska Opatrzności Bożej we Wrocławiu ma zaszczyt zaprosić na Międzynarodowy Festiwal, który odbędzie się 30 lipca w Kościele Opatrzności Bożej przy ulicy Kazimierza Wielkiego 29. O godzinie 19:00 rozpocznie się wieczór organowy, pierwszy z serii zatytułowanej "Wieczory organowe u Bożej Opatrzności".

Jak co roku koncerty odbywają się w lipcowe i sierpniowe niedziele. Impreza cieszy się sporą popularnością. To zasługa wyjątkowego klimatu, który wypełnia wnętrze świątyni rokokowej. Sporą rolę odgrywa zabytkowy, niezwykły instrument Johanna Steinmeyera. Imprezę wzmacnia obecność niezwykłych Artystów. Ich występy gromadzą mnóstwo słuchaczy, którzy czerpią radość ze słuchania dobrej muzyki.

Organizatorzy zapraszają do odwiedzenia strony festiwalu oraz serdecznie zapraszają na letnie koncerty. Już 30 lipca koncert poświęcony Wolfgangowi Seifenowi. Serdecznie zapraszamy!

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl