Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Międzynarodowy Festiwal Opowiadania. Wroclaw 2017

Międzynarodowy Festiwal Opowiadania. Wroclaw 2017
 
Dodatkowo podejmowana jest również próba, by odtworzyć więź jaka zachodzi pomiędzy literaturą a tradycją ustnych opowieści.
gdzie?Muzeum Pana Tadeusza - Kamienica Pod Złotym Słońcem
Rynek 6, 50-106 Wrocław
kiedy?5 października 2017
za ile?bezpłatnie
organizatorTowarzystwo Aktywnej Komunikacji

Międzynarodowy Festiwal Opowiadania jest świętem wielowymiarowym krótkiej prozy. Festiwal poświęcony jest promocji ambitnych książek, koncentruje się na prezentacjach narracyjnych form, bada oddziaływania literatury na inną dziedzinę i formę sztuki, prowokuje do interakcji jaka zajść ma między autorem a publicznością, pozwala,by swoje doświadczenia wymienili twórcy z Polski i zza granicy. Jest też aktywna dyskusja dotycząca przemian kulturowych a także społecznych, zachodzących we współczesnym świecie. Dodatkowo podejmowana jest również próba, by odtworzyć więź jaka zachodzi pomiędzy literaturą a tradycją ustnych opowieści.

Nurtem centralnym Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania są prowadzone przez różnych autorów prezentacje opowiadań w oryginalnym języku w połączeniu z symultanicznie puszczanym tłumaczeniem w lokalizacji, która co roku ma inną scenografię.

Festiwal to także warsztaty dla najmłodszych oraz spotkania, mnóstwo wystaw, koncertów, pokazów filmowych, konkursów na opowiadania, tłumaczeń literackich, warsztatów pisania kreatywnego. Międzynarodowy Festiwal Opowiadania, to także działalność wydawnicza, a owocem tego są między innymi analogie tematyczne.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zapraszamy serdecznie do Muzeum Pana Tadeusza - Kamienica Pod Złotym Słońcem od 5 do 8 października 2017 roku. Wstęp jest bezpłatny.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl