Międzynarodowe Targi Bursztynu Ambermart 2018
Tematyczny zakres naszych targów obejmuje złotą oraz srebrną biżuterię oraz biżuterię dekoracyjną z bursztynem, przedmioty z bursztynu, kolorowe kamienie, czy też upominki i sztukę użytkową.
Gdzie?
MTG AmberExpo
Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
Kiedy?
8 września 2018 od 10:00 do 16:00
Organizator
Międzynarodowe Targi Gdańskie SA

Targi AMBERMART otworzą sezon jesienny wystawienniczy, pozwalając kupcom zagranicznym, by uzupełnili ofertę po letnim sezonie, głównie zaś przed szczytem handlowym , który przypada na miesiąc grudzień. Tematyczny zakres naszych targów obejmuje złotą oraz srebrną biżuterię oraz biżuterię dekoracyjną z bursztynem, przedmioty z bursztynu, kolorowe kamienie, czy też upominki i sztukę użytkową. Udział w targach bierze dwustu wystawców z naszego kraju, a także z zagranicy.

Naszemu wydarzeniu towarzyszą konkursy, pokazy i wystawy, między innymi: konkurs na atrakcyjną biżuterię z bursztynem, która zostanie zaprezentowana w trakcie targów.

W sobotni wieczór, wraz z zakończeniem, na wspaniałej, najbardziej malowniczej ulicy Głównego miasta odbędzie się również „Święto ulicy Mariackiej”. To będzie wydarzenie towarzyszące.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl