Michał Wójcik "LIVE, czyli życie na żywo"

Michał Wójcik "LIVE, czyli życie na żywo"
Zatem zapraszamy Was w niesamowitą podróż poprzez los właśnie Michała Wójcika, który jest filarem słynnego Ani Mu Mru.
Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
12 maja 2019 od 19:00
Za ile?
50 zł
Organizator
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu

Regionalne Centrum Kultury, znajdujące się w mieście Kołobrzeg bardzo serdecznie zaprasza Państwa na występ samego Michała Wójcika (Kabaret Ani Mru Mru).

Zatem zapraszamy Was w niesamowitą podróż poprzez los właśnie Michała Wójcika, który jest filarem słynnego Ani Mu Mru. Podróż na sposób nowatorski oraz niezwykle śmieszny. Możemy oto komicznymi oczami artysty przeżywać razem z nim narodziny, dzieciństwo, pierwsze randki, ciekawsze wydarzenie pochodzące z jego życia, czy historie jego doświadczeń, żeby na koniec usłyszeć jego interpretację słowa: "orgazm". Dowiecie się Państwo, w przezabawny sposób, o tajemnicach mężczyzny, czy o jego przejściach oraz ważnych aspektach dotyczących istnienia.

To coś cudownego! Jeżeli dodamy, iż teksty dla Michała są okraszone przez jednego z najważniejszych one liderów naszego kraju, Wojtka Gawrona. Imprezę poprowadzi zaś Bartek Brzeskot, który jest świetnym komikiem z lat dziewięćdziesiątych, reżyserem filmowym. Mamy zatem bombę, która zdaniem licznych, będzie najciekawszą z propozycji kabaretowo-satyrycznych tego roku na rynku polskim. Trzeba to koniecznie zobaczyć i ocenić samemu - do czego Was zapraszamy już 12-go maja 2019 roku, do Kołobrzegu, ulica Solna 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 50 złotych.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl