Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Michał Szpak z zespołem oraz Marlena Szpak - koncert

Michał Szpak z zespołem oraz Marlena Szpak - koncert
 
Mimo dość krótkiego stażu na muzycznym rynku, artysta miał okazję występować na jednej scenie, z takimi sławami światowymi, jak między innymi: Skunk Anansie, My Chemical, Moby, Romance czy Jamiroquai
gdzie?Teatr Muzyczny Capitol
Marszałka Józefa Piłsudskiego 67, 50-019 Wrocław
kiedy?5 lutego 2018 od 19:00
za ile?70 zł

Michał Szpak wraz ze swoją formacją wyruszają w trasę koncertową. Specjalnym Gościem ma być Marlena Szpak, bardzo utalentowana operowa śpiewaczka, zaś prywatnie siostra wokalisty. Michał Szpak to polski piosenkarz, który był w finale pierwszej edycji polskiej, słynnego programu X Factor. Swą przygodę ze śpiewaniem rozpoczął dzięki starszej siostrze, w roku 1999, miał wówczas dziewięć lat. Nie pobierał nigdy profesjonalnych lekcji śpiewania, natomiast doświadczenie zdobył będąc samoukiem. Kiedy uczył się w liceum zaczął śpiewać z zespołem rockowym Whiplash, razem grali na imprezach miejscowych.

Teraz, część muzyków tej formacji znajduje się w składzie ekipy, z którą artysta wykonuje aranże coverów z X Factora, a także swój materiał indywidualny. W grudniu wyszedł debiutancki album Ep-ka, nosząca tytuł: "XI". Znajduje się na niej pięć piosenek. Natomiast w roku 2012 wyszedł długogrający album Michała Szpaka.

Mimo dość krótkiego stażu na muzycznym rynku, artysta miał okazję występować na jednej scenie, z takimi sławami światowymi, jak między innymi: Skunk Anansie, My Chemical, Moby, Romance, Jamiroquai, Plan B, The Streets, w trakcie koncertu na Festiwalu Orange Warsaw. Supportował także pierwszy w naszym kraju występ Suzanne Vega.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Wokalista sprawdzał swe umiejętności taneczne, w trakcie XIII edycji popularnego programu Taniec z Gwiazdami. Cieszył się tam wielką sympatią pośród publiczności, a dzięki temu dotarł aż do dziesiątego odcinka.

Na koncert Michała Szpaka zapraszamy Państwa serdecznie już 5-go lutego 2018 roku, do wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol, znajdującego się przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 67. Zaczynamy o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 70 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl