Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Michał Szpak w Zaklętych Rewirach - koncert

Michał Szpak w Zaklętych Rewirach - koncert
 
Michał Szpak jest polskim wokalistą, a także finalistą pierwszej krajowej edycji słynnego programu, o nazwie X Factor.
gdzie?Zaklęte Rewiry
Krakowska 100, 50-427 Wrocław
kiedy?22 września 2017 od 20:00
za ile?129 zł

Przed Państwem wystąpi ponownie Michał Szpak w Zaklętych Rewirach. Tym razem jednak w zupełnie nowej odsłonie, czyli bardzo kameralnie oraz z siedzącymi miejscami. Nie mogłoby Was zabraknąć na tym wydarzeniu, które odbędzie się już 22 września 2017 roku, we Wrocławiu. Michał Szpak jest polskim wokalistą, a także finalistą pierwszej krajowej edycji słynnego programu, o nazwie X Factor.

Swą przygodę ze śpiewaniem zawdzięcza Marlenie - starszej siostrze. Zaczynał w roku 1999, kiedy miał dziewięć lat. Michał Szpak nie pobierał nigdy lekcji profesjonalnych ze śpiewu, natomiast wszystkie doświadczenia zawdzięcza sobie samemu, bowiem to wielki samouk. Uczęszczając do liceum Michał dołączył do zespołu rockowego Whiplash. Razem grali na imprezach miejscowych.

W tej chwili, część muzyków Whiplash jest w składzie ekipy, która wykonuje wraz z Michałem aranże coverów pochodzących z X Factora, a także swój materiał indywidualny. W grudniu wyszła płyta EP-k debiutancka, nosząca tytuł: "XI". Znajduje się na niej pięć piosenek.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Mimo tak krótkiego istnienia na muzycznym rynku, Michał Szpak miał już okazję występować na jednej scenie ze światowymi sławami, między innymi:

* Moby
* Skunk Anansie
* Plan B
* My Chemical Romance
* The Streets - w trakcie występu na Festiwalu Orange Warsaw
* Jamiroquai

Supportował także pierwszy w naszym kraju występ Suzanne Vega. Sprawdzał swe taneczne umiejętności, gdy uczestniczył w edycji XIII Tańca z Gwiazdami. Cieszył się w programie wielką popularnością wśród publiczności i dzięki temu dotrwał do odcinka dziesiątego.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl