Michał Szpak - Recital
Niezwykle nastrojowe koncerty w wykonaniu artysty młodego pokolenia są doskonałą wręcz okazją, aby oderwać się od szarej, przytłaczającej nas codzienności i przenieść do świata wypełnionego emocjami.
Gdzie?
Restauracja Kuźnia Kulturalna
Kostki-Potockiego S. 24, 02-958 Warszawa
Kiedy?
23 września 2019 od 20:30
Za ile?
140 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na kolejny recital dobrze Wam znanego Michała Szpaka, który odbędzie się już 23-go września 2019 roku, w warszawskiej Restauracji - Kuźnia Kulturalna, znajdującej się przy ulicy Kostki-Potockiego S. 24. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30, a bilety wstępu kosztują 140 złotych.

Niezwykle nastrojowe koncerty w wykonaniu artysty młodego pokolenia są doskonałą wręcz okazją, aby oderwać się od szarej, przytłaczającej nas codzienności oraz przenieść do świata wypełnionego emocjami. Jeden z najwspanialszych wokalistów polskich, który został obdarzony charyzmatycznym głosem zaprosi Państwa na serię letnich koncertów. W składzie doborowym swych muzyków artysta wykona największe swoje hity. Nie mogłoby również zabraknąć piosenek pochodzących z nowej płyty Szpaka, pod tytułem: „Dreamer”, która wyszła na światło dzienne 7-go września 2018 roku. Koncert Michała uświetni tym razem całkowicie nowa przygotowana specjalnie wizualna oprawa.

Michał Szpak w trakcie swoich recitali uwielbia nawiązywać bliskie kontakty z publiką czasami opowiadając krótkie anegdoty, czy historie piosenek. Takie występy są doskonałą okazją, aby nie jedynie posłuchać jego hitów, ale również spotkać się z artystą po skończonym koncercie, zdobyć jego autograf, czy zrobić sobie razem zdjęcie na pamiątkę.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl