Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Michał Szpak - koncert

Michał Szpak - koncert
 
Publiczność pokochała Szpaka, dlatego też już niebawem artysta wyrusza w trasę koncertową po Europie.
gdzie?Restauracja Kuźnia Kulturalna
Kostki-Potockiego S. 24, 02-958 Warszawa
kiedy?18 września 2017 od 20:30
za ile?100 zł

Michał Szpak zachwycał już od pierwszego występu podczas castingów do popularnego programu typu talent show. Wybitnie wykonał utwór "Dziwny jest ten świat" z repertuaru Czesława Niemena i jak zaplanowało jury, doszedł do samego finału, podczas którego wystąpił wraz z Aleksandrą Burke, która to wygrała angielską wersję tegoż programu. Burke sama przyznała, że niewielu zna artystów, którzy odznaczają się taką charyzmą i image. Dzięki temu Michał Szpak, dostał nagrodę specjalną jaką było zaproszenie na scenę koncertu Orange Warsaw Festiwal. Michał Szpak podczas koncertu śpiewał między innymi przed Skunk Anansie i Moby’m, zaśpiewał trzy piosenki: pierwszą zespołu Red Hot Chili Peppers, drugą Guns’n’Roses i ostatnią- Lenny’go Kravitza.

Michał Szpak w marcu 2016 roku, śpiewając utwór "Color Of Your Life", został zwycięzcą polskich preselekcji do konkursu Eurowizji- Eurovision Song Contest. Okazał się lepszy od Edyty Górniak, która również brała wtedy udział w eliminacjach, planując powtórzyć swój wielki sukces z roku 1994, kiedy to zajęła drugie miejsce, reprezentując nasz kraj w Konkursie Eurowizji, odbywającym się wtedy w Dublinie.

Piosenka finałowa Michała Szpaka podczas Eurowizji, według widzów uplasowała się na 3-ciej pozycji, finalnie jednak Michał Szpak, zakończył udział w konkursie, zajmując 8-mą pozycję. Publiczność pokochała Szpaka, dlatego też już niebawem artysta wyrusza w trasę koncertową po Europie.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Rok 2017, to kolejny sukces Michała Szpaka, który to zdobył Grand Prix Publiczności – Złote Opole, który podsumowywał 53- letnią tradycję festiwalową. Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 18 września 2017 roku do warszawskiej Restauracji Kuźnia Kulturalna od godziny 20:30. Cena- 100 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl