Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Michał Bajor - Moja Miłość

Michał Bajor - Moja Miłość
 
Michał Bajor, bez wątpienia zasługuje na miano Artysty wyjątkowego, który, co trudne do uwierzenia, od 40 lat czaruje swoim głosem i jednocześnie wzrusza.
gdzie?Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka - TV Wrocław
Al. Karkonoska 8, 53-015 Wrocław
kiedy?6 maja 2017 od 19:00
za ile?75 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do Wrocławia- Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka - TV Wrocław na spotkanie z niezwykłym Artystą, Michałem Bajorem i najpiękniejszymi piosenkami o miłości w jego wykonaniu. To muzyczne wydarzenie, będzie zamykało trasę koncertową Bajora, pod tytułem "Moja Miłość". Koncert odbędzie się 6 maja 2017 roku, o godzinie 19:00.

Michał Bajor, bez wątpienia zasługuje na miano Artysty wyjątkowego, który, co trudne do uwierzenia, od 40 lat czaruje swoim głosem i jednocześnie wzrusza. Z całą pewnością wyróżnia go to, iż niebywale pięknie łączy ze sobą oryginalność i najwyższą jakość wykonania.

"Moja Miłość", to już 19 album Michała Bajora. Jednocześnie jest to również trzecia, udana próba połączenia sił dwóch mistrzów: Bajora, jako mistrza interpretacji i Wojciecha Młynarskiego- mistrza słowa. Był czas na "Od Piaf do Garou" oraz na "Moje podróże", teraz czas na kolejny zbiór z 17 najpiękniejszymi piosenkami o miłości. Album wydała wytwórnia Sony Music Poland. Duża część tych utworów, to melodie, które zapisały się w sercach słuchaczy, reprezentujących kilka pokoleń. To także przeboje, które polska muzyka rozrywkowa ma na stałe zapisane w swojej historii, a wśród nich na przykład "Prześliczna wiolonczelistka" czy niezapomniane i pełne emocji "Ach życie kocham cię nad życie", "Nie ma jak u mamy" oraz "Odkryjemy miłość nieznaną" i wiele innych, wielkich przebojów.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zmotoryzowanym, wybierającym się na koncert polecamy skorzystanie z postoju na bezpłatnym parkingu, należącym do Radia Wrocław- wyjazd od strony ulicy Żołnierskiej.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl