Michael Bolton - koncert
Bolton jest zdobywcą tytułu najseksowniejszego z żyjących mężczyzn i z całą pewności zaśpiewa nieśmiertelny hit, pod tytułem: „When a Man Loves a Woman”
Gdzie?
Centralny Ośrodek Sportu Hala "Torwar"
Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa
Kiedy?
7 sierpnia 2019 od 20:00
Za ile?
235 zł

Michael Bolton jest dobrze znany publiczności z ciepłych oraz delikatnych ballad. Artysta rozkołysze Torwar znajdujący się w stolicy jeszcze w to lato! Bolton jest zdobywcą tytułu najseksowniejszego z żyjących mężczyzn i z całą pewności zaśpiewa nieśmiertelny hit, pod tytułem: „When a Man Loves a Woman”, a także wiele innych, które wpisały się na stałe do kanonu muzyki światowej.

Godziny naszej imprezy są podane orientacyjnie, zatem mogą ulec zmianom. Prosimy Państwa byście śledzili na bieżąco profil naszego wydarzenia, a także stronę internetową. Po więcej informacji zapraszamy na oficjalny profil Prestige MJM.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 7-go sierpnia 2019 roku, do warszawskiego Centralnego Ośrodka Sportu Hali "Torwar", przy ulicy Łazienkowskiej 6 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 235 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl