MGR - 60 lat rocka - koncert
Impulsem do reaktywacji oraz do zrekonstruowania tego składu był wielki powrót do kraju, w roku 2017, po latach życia w Kanadzie, trójmiejskiego charyzmatycznego wokalisty - Jerzego Kozłowskiego.
Gdzie?
Oliwski Ratusz Kultury
Opata Rybińskiego J. 25, 80-320 Gdańsk
Kiedy?
31 sierpnia 2019 od 19:00
Za ile?
30 zł

MGR, czyi Muzyczna Grupa Rekonstrukcyjna - zespół składający się z weteranów formacji największego okresu popularności muzyki rockowej w Trójmieście. Członkowie grupy wcześniej grali w zespołach, które swą największą popularność przechodziły w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych wieku XX. Impulsem do reaktywacji oraz do zrekonstruowania tego składu był wielki powrót do kraju, w roku 2017, po latach życia w Kanadzie, trójmiejskiego charyzmatycznego wokalisty - Jerzego Kozłowskiego. Z początkiem lat siedemdziesiątych wraz z Haliną Frąckowiak, śpiewali w zespole ABC Andrzeja Nebeskiego.

Formacja w swoim repertuarze posiada własne rekonstrukcje piosenek, które pochodzą z repertuaru, między innymi: Deep Purple, B. Withersa, Erica Claptona, The Artwoods, czy The Beatles, jednak często sięgają także po klasykę i standardy bluesa, proponując przy tym własne interpretacje, które osadzają w bluesowej konwencji, czy też soulowej oraz rhythm and bluesowej.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 31-go sierpnia 2019 roku, do gdańskiego Oliwskiego Ratusza kultury, znajdującego się przy ulicy Opata Rybińskiego J.25. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl