METRIC - Open Stage - koncert
Podobno zespół chciał, żeby pierwszy utwór, który usłyszy publiczność był "Dark Saturday", jako dowód dźwiękowy na to, iż ich granie gitarowe powraca.
Gdzie?
Klub Stodoła - Open Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
Kiedy?
2 listopada 2018 od 19:00
Za ile?
79 zł
Organizator
Live Nation

"Dark Saturday" - tak brzmi pierwszy singiel z płyty studyjnej Metric, która ukazała się 21-go września 2018 roku. Publika polska będzie miała możliwość, by usłyszeć całkowicie nowy materiał już 2-go listopada w warszawskim Klubie Stodoła. To jeden z przystanków na bardzo obszernej koncertowej trasie formacji Metric.

Jest to siódma z kolei płyta tego zespołu. Kultową wokalistką grupy jest natomiast Emily Haines. Podobno zespół chciał, żeby pierwszy utwór, który usłyszy publiczność był "Dark Saturday", jako dowód dźwiękowy na to, iż ich granie gitarowe powraca. Piosenka lirycznie przedstawia scenę nocnego życia, która jest antyutopijna, napełniona bogactwem, w której tzw. bananowe dziewczyny mawiają mdlące rzeczy, w stylu: "Jestem bogata więc wszystko jest darmowe".

Pierwszy raz od trzech ostatnich płyt, Jimmy Shaw - gitarzysta nie był współproducentem. Zdecydowano na powierzenie tej ważnej roli pierwszemu współpracownikowi, czyli Justinowi Meldal-Johnsenowi, współpracującemu, miedzy innymi z: Beck, M83, czy też Nine Inch Nails. Płyta, która została nagrana we własnym studio grupy - Giant Studio, Toronto, była także miksowana przez - Tony'ego Hoffera - pierwszego współpracownika, który swój udział miał w nagraniach, na przykład: Phoenix, Air, Depeche Mode.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy bardzo serdecznie już 2-go listopada 2018 roku, do Warszawy, przy ulicy Stefana Batorego 10. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 79 złotych. Organizatorem jest Live Nation.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl