Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Metallica - world's no1 Tribute: Scream Inc. (UKR)

Metallica - world's no1 Tribute: Scream Inc. (UKR)
 
Formacja jest oficjalnym tribute band Metallika. Maja oni również specjalną aprobatę lidera tego legendarnego zespołu - Jamesa Hetfielda.
gdzie?Stara Piwnica Klub Muzyczny
Krupnicza 15, 50-075 Wrocław
kiedy?27 września 2017 od 20:00
za ile?30 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie w granicach cyklu Przeboje Gitarowe Wszech Czasów na niezapomniany wieczór z muzyką zespołu Metallica. Już 27 września 2017 roku, we wrocławskim klubie Stara Piwnica, znajdującym się przy ulicy Krupnicza 15, zabrzmią hity Metalliki, które wykona najlepszy na całym świecie tribute band tego zespołu, zwący siebie Scream Inc i pochodzący z Ukrainy.

Formacja jest oficjalnym tribute band Metallika. Maja oni również specjalną aprobatę lidera tego legendarnego zespołu - Jamesa Hetfielda. To światowy numer jeden pośród grup, które wykonują piosenki Metalliki. Uzyskali artyści wielką popularność dzięki wspaniałym interpretacjom, charyzmie i koncertom odbywającym się w największych koncertowych salach.

Ich ostatnia koncertowa trasa w Czechach, Polsce oraz na Słowacji przyjęta została z wielkim entuzjazmem i zgromadziła pełne sale publiki, natomiast duża część występów spotkała się z tak zwanym: "sold out". Koncerty są wspaniale zaplanowanym show, który celuje w gusta nawet największych fanów formacji Metallica oraz miłośników ciężkich brzmień. Bilety na koncert są w cenie 30 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl