Melania. [A+W] Urodziny Dren - koncert
Chociaż Akton oraz NATT działają w charakterze djów już od wielu lat, dopiero rok temu, kiedy ich drogi się skrzyżowały, do życia powołali projekt, pod nazwą: DREN.
Gdzie?
Protokultura Klub Sztuki Alternatywnej
Niterów 29b, 80-864 Gdańsk
Kiedy?
24 sierpnia 2019 od 22:00
Za ile?
10 zł

Chociaż Akton oraz NATT działają w charakterze djów już od wielu lat, dopiero rok temu, kiedy ich drogi się skrzyżowały, do życia powołali projekt, pod nazwą: DREN. Duet od samego początku skutecznie i metodycznie realizował założone wcześniej cele. W dość krótkim czasie zarejestrował zatem materiał, pod tytułem: „time & form”, później ukazał się on na CD oraz LP (Zoharum - new experimental 03.2019 rok), doczekał się bookingów podczas paru znaczących festiwalach, jak między innymi: Revive, Temple Of Silence, Wroclaw Industrial Festival, Open Source Art, a także sukcesywnie pojawia się podczas różnych eventów klubowych. Płyta przez cały czas ma dobre recenzje na scenie elektronicznej muzyki, o czym świadczą dość entuzjastyczne recenzje, jak również pozytywny feedback płynący od innych artystów.

Właśnie na takiej fali postanowiliśmy razem z Państwem świętować rocznicę w industrialnej, urokliwej przestrzeni gdańskiego Klubu Alternatywnej Sztuki - Protokultura, znajdującego się przy ulicy Niterów 29 b. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 22:00, a bilety wstępu kosztują 10 złotych. Zaprosiliśmy także Gościa specjalnego, czyli polską producentkę oraz DJ-kę, która na co dzień mieszka w Berlinie i jest częścią kolektywu artystów skupiających się wokoło kultowej wytwórni, pod nazwą: [aufnahme + wiedergabe].

Impreza - urodziny DREN zbiega się także z urodzinami artystów, zatem okazji by świętować jest więcej! Liczymy, że zechcą Państwo świętować z nami i dotrzymacie kroku naszym Djom, którzy zagrają do białego rana.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl