Mela Koteluk / Migawka
Nowy materiał można będzie w całości usłyszeć w trakcie trasy premierowej, pod tytułem: „Migawka”.
Gdzie?
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
Kiedy?
4 listopada 2018 od 19:00
Za ile?
79 zł

Po dwóch latach przerwy Mela Koteluk wraca do koncertowania i zapowiada następny etap swej muzycznej kariery. Listopad, rok 2018, czyli w 4 lata od premiery drugiej, platynowej płyty, pod tytułem: „Migracje" - to jest data ukazania się trzeciego albumu artystki. Wykonania przedpremierowe Mela zaprezentowała w trakcie kilku wybranych festiwali letnich, między innymi: Orange Warsaw Festival oraz Męskie Granie, gdzie przyjęte zostały wręcz fantastycznie przez publikę. Nowy materiał można będzie w całości usłyszeć w trakcie trasy premierowej, pod tytułem: „Migawka”.

Przedstawiamy Państwu zatem Melę Koteluk, która jest wokalistką i autorką tekstów, a także pasjonatką podróży. Zadebiutowała ona w roku 2012 płytą, pod tytułem: „Spadochron”, która uzyskała prestiżowy status Platyny. Krążek promowały aż trzy single, noszące nazwy: „Wolna”, „Melodia ulotna” i „Działać bez działania”. Artystce to wydawnictwo przyniosło aż dwa Fryderyki, w roku 2013, kategorie: Album Roku oraz Debiut Roku.

W roku 2014, na jesieni ukazał się drugi, album autorski Meli, noszący tytuł: „Migracje”. Zapowiadał go singiel, pod tytułem: „Fastrygi”, który w bardzo szybkim tempie znalazł się na czołówce Listy Przebojów w Radiowej Trójce - Program Trzeci Polskiego Radia. Płyta, podobnie zresztą jak pierwsza, uzyskała tytuł Platyny. W roku 2015 Mela Koteluk wraz z gwiazdami sceny polskiej muzycznej, miedzy innymi: Andrzejem Smolikiem, Krzysztofem Zalewskim oraz Tomaszem Organkiem w trakcie Męskiego Grania wykonywała piosenkę, pod tytułem: „Armaty”.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 4-go listopada 2018 roku, do gdańskiej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej imienia Fryderyka Chopina, znajdującej się przy ulicy Ołowianka 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 79 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl