Meek, Oh Why - koncert
Formacja Meek, Oh Why? jest stworzona przez pięć osób, które razem dają unikatowe brzmienie balansujące między wpływami elektronicznej muzyki, hip-hopu i nowoczesnego jazzu.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
27 kwietnia 2018 od 21:00
Za ile?
25 zł

Meek, Oh Why? czyli Mikołaj Kubicki, który jest trębaczem, kompozytorem, autorem tekstów oraz raperem. Na swym koncie ma trzy wydawnictwa: "Miło było poznać", "Rękopisy nie płoną", a także "Księżniczka i buc". Mikołaj ma również za sobą współpracę, między innymi z artystami oraz zespołem: Voo Voo, Tęgie Chłopy, DAGADANA, Kapelanka, Piasek, Kożuch, Seweryn Krajewski.

Wraz z Adamem Nowakiem (Raz Dwa Trzy) są autorami tekstu do piosenki, która promuje manifest Kultura Niepodległa. Formacja Meek, Oh Why? jest stworzona przez pięć osób, które razem dają unikatowe brzmienie balansujące między wpływami elektronicznej muzyki, hip-hopu i nowoczesnego jazzu. Drugi i tytułowy singiel: „Płyta Rodzaju” pochodzi z nadchodzącego albumu, projektu zespołu Meek, Oh Why?

Zatem „Płyta Rodzaju” jest koncepcyjnym krążkiem, który składa się z dziesięciu utworów. Bohater główny przechadza się po obrzeżach wyobraźni dziecięcej, spotyka na swej drodze „Ducha Snów oraz Bzdur”. Ten podsuwa mu szalony wręcz pomysł. „Płyta Rodzaju”. Ten pomysł przypada do smaku naszemu bohaterowi, który z kolei zaczyna obsesyjną wręcz walkę o to, żeby wcielić pomysł w życie. Zatem wszystko dzieje się wedle planu, ale „Siódmej Nocy” zdarzają się pierwsze kłopoty, które głównego bohatera zmuszają do licznych i niełatwych wyborów.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Na koncert zapraszamy już 27-go kwietnia 2018 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl