Mechanicy Shanty i EKT-Gdynia zagrają na rozpoczęcie wrocławskiego sezonu szantowego!

Mechanicy Shanty i EKT-Gdynia zagrają na rozpoczęcie wrocławskiego sezonu szantowego!
W Gotyckiej Sali zagra specjalnie dla Państwa sprawdzona ekipa koncertowa - EKT-Gdynia i Mechanicy Shanty.
Gdzie?
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
Kiedy?
4 października 2019 od 20:00
Za ile?
35 zł

Podobnie jak w latach ubiegłych zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do wrocławskiego Starego Klasztoru (Sala Gotycka), przy ulicy Purkyniego J. E. 1 na koncert, który rozpocznie jesienny sezon śpiewania szantów w klubach. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

Październik jest miesiącem, w którym kończą się rejsy bliskie oraz te dalsze, tak po morzach, jak również po oceanach, ale też po jeziorach mazurskich...wracamy do naszego pięknego Wrocławia. Żeby w sposób płynny zmienić żeglarski sezon na sezon śpiewania szantowego spotkamy się z Wami 4-go października, w piątek.

W Gotyckiej Sali zagra specjalnie dla Państwa sprawdzona ekipa koncertowa - EKT-Gdynia i Mechanicy Shanty. Taki zestaw gwiazd zagwarantuje Wam wspaniałą zabawę szantową, podczas której będzie można śpiewać oraz tańczyć po późnych godzin nocnych, nie zabraknie również okazji, by spotkać znajomych z rejsów wakacyjnych, a także powspominać przygody.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zaznaczcie zatem w swych kalendarzach 4-ty październik, Stary Klasztor we Wrocławiu, bo Wasza obecność jest wręcz obowiązkowa.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl