Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Matsuri - Piknik z Kulturą Japońską

Matsuri - Piknik z Kulturą Japońską
 
Będą również nowe atrakcje, takie jak na przykład pierwszy występ, jeśli chodzi o piknik Matsuri- grupy Gojyahei.
gdzie?Służewski Dom Kultury w Warszawie
Bacha J. S. 15, 02-743 Warszawa
kiedy?3 czerwca 2017 od 11:30 do 19:00
za ile?bezpłatnie
organizatorSłużewski Dom Kultury w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do Służewskiego Domu Kultury w Warszawie już 3 czerwca na pokaz żywiołowych tańców, pokazy bębniarzy, pokaz samurajski oraz całą masę innych atrakcji, takich jak: pokazy sztuk walki, mnóstwo gier i zabaw zręcznościowych, egzotyczną kuchnię oraz chwilę odpoczynku z czarką zielonej herbaty. Jednym słowem: Japonia! To już piąta edycja "Matsuri – Piknik z kulturą japońską", która odbywa się w stolicy. Jak w każdym roku, na wszystkich przybyłych gości czekają super atrakcje i moc niespodzianek, a także wspaniałe występy japońskich gości.

Będą również nowe atrakcje, takie jak na przykład pierwszy występ, jeśli chodzi o piknik Matsuri- grupy Gojyahei. Będą oni prezentować tradycyjny taniec o nazwie "awa odori", wywodzący się z Shikoku. Wystąpią tancerze klasyczni: Rankoh Fujima i Tokijyo Hanasaki, a także Mika Kobayashi, piosenkarka i pianistka, a także głos obecny w wielu filmach animowanych. Dużo energii przekaże Państwu występ zespołu Ikki i ich pokazy gry na bębnach czy taniec jaki przygotowała grupa Mashu i pełna brawury szermierka w wykonaniu Kamui, owa grupa w Polsce pojawia się już po raz kolejny.

Nie zabraknie również atrakcji i rozrywek dla najmłodszych uczestników pikniku. Dzieci będą mogły wziąć udział w grach zręcznościowych czy zagrać w różne gry. Amatorzy kuchni japońskiej, będą mieli okazję na zasmakowanie smakołyków, których czasami próżno szukać w standardowym jadłospisie.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl