Mateusz Ziółko Recital - koncert
Nowy singiel artysty, pod tytułem: „Na nowo” po zaledwie tygodniu od premiery zagościł na wszystkich najpopularniejszych listach przebojów.
Gdzie?
Klub muzyczny Parlament
Św. Ducha 2, 80-834 Gdańsk
Kiedy?
29 marca 2019 od 19:00
Za ile?
60 zł

Mateusz Ziółko to wokalista, pianista oraz autor tekstów i muzyki. Jest zdobywcą licznych nagród, a także wyróżnień, a pośród nich ma na koncie zwycięstwo edycji trzeciej popularnego programu "Voice Of Poland" i edycji dziesiątej programu, o nazwie: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ziółko na koncie ma również zwycięstwo w konkursie "Super Debiutów" w trakcie pięćdziesiątego pierwszego Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki (Opole). W roku 2016, w listopadzie wydał piosenkę, pod tytułem: "W płomieniach", która w roku 2017 była najczęściej grana w krajowych rozgłośniach radiowych, zaś w serwisie YouTube osiągnęła spektakularny wręcz wynik ponad pięćdziesiąt milionów wyświetleń.

W roku 2017, 26-go maja miejsce miała premiera debiutanckiej płyty, pod tytułem: „Na nowo”. Znalazły się na niej piosenki, jak na przykład: „Szkło” i „Planety”. Nowy singiel artysty, pod tytułem: „Na nowo” po zaledwie tygodniu od premiery zagościł na wszystkich najpopularniejszych listach przebojów. W roku 2018, w styczniu Mateusz Ziółko razem z chórem, o nazwie: Sound’n’Grace nagrali piosenkę, pt.: „Horyzonty”, zaś w lipcu razem z DJem Remo oraz raperem BRO nagrali piosenkę, pod tytułem: „Nowa Twarz”. Teraz artysta koncertuje w całym kraju.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 29-go marca 2019 roku, do gdańskiego Klubu muzycznego Parlament, znajdującego się przy ulicy Św. Ducha 2. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 60 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl