Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Mateusz Gawęda Trio w Ogrodzie. Wielki Finał! - koncert

Mateusz Gawęda Trio w Ogrodzie. Wielki Finał! - koncert
 
Mateusz Gawęda Trio to formacja, która reprezentuje odsłonę awangardową sceny jazzowej krakowskiej.
gdzie?Polska Akademia Nauk Ogród Botaniczny - Centrum Zachowania Różnorodności Biologicznej w Powsinie
Prawdziwka 2, 02-973 Warszawa
kiedy?24 września 2017 od 15:30
za ile?10 zł

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na Wielki Finał jazzowych koncertów w naszym niezwykłym Ogrodzie. Otoczenie zabytkowego dworku, zwanego Fangorówka - to właśnie tutaj wystąpi specjalnie dla Was Mateusz Gawęda Trio. Skład zespołu wygląda następująco: na fortepianie zagra Mateusz Gawęda, na kontrabasie zagra Alan Wykpisz, zaś na perkusji usłyszymy Grzegorza Pałkę.

Mateusz Gawęda Trio to formacja, która reprezentuje odsłonę awangardową sceny jazzowej krakowskiej. Muzycy w roku 2016 wydali album, pod tytułem: "Overnight Tales". Poza wieloma pozytywnymi recenzjami, zostali za jej wydanie nominowani do Fryderyków 2017, kategoria Muzyka Jazzowa - Debiut Roku Fonograficzny.

Grupa wykonuje swój program autorski, przede wszystkim złożony z kompozycji Gawędy, które inspirowane są wszelakimi muzycznymi gatunkami, jednak głównie jazzem z lat sześćdziesiątych, muzyką europejską wieku XX, a także współczesną muzyką. Słowa, które w najlepszy sposób mogą opisać formację jest świeżość, brzmienie, dojrzałość, zabawę oraz ciemność.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Zapraszamy zatem na koncert, który odbędzie się już 24 września 2017 roku, w warszawskiej Polskiej Akademii Nauk Ogród Botaniczny - Centrum Zachowania Różnorodności Biologicznej w Powsinie. Koncert rozpocznie się o godzinie 15:30 i wstęp na niego kosztuje 10 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl