Masta Ace & Marco Polo - koncert
Przedstawiamy Państwu legendę rapu nowojorskiego, znanego między innymi z klasyków: Born to Roll, Beatiful, Good Ol’ Love oraz Nostalgia
Gdzie?
Klub Poli
Dietla J. 97, 31-031 Kraków
Kiedy?
29 maja 2018 od 19:00
Za ile?
39 zł

Wiadomość, którą podajemy jest już ostatecznie potwierdzona! 29-go maja będzie miał miejsce unikatowy event przeznaczony szczególnie dla fanów klasycznego rapu NY. Bombing Rap Attack sprowadził pierwszy raz, właśnie do miasta Kraków, MASTA ACE, czyli legendarnego MC z samego Brooklynu. To jeden z najgenialniejszych wręcz tekściarzy rapowych, autor kilku koncept albumów, zachowanych w stylu klasycznym. Masta Ace zatem zagra jedyny taki koncert w naszym kraju, w klubie krakowskim Poli, znajdującym się przy ulicy Dietla J. 97. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 39 złotych. Serdecznie Was zapraszamy!

Będzie mu towarzyszył również legendarny Marco Polo i Stricklin (eMC). Przedstawiamy Państwu legendę rapu nowojorskiego, znanego między innymi z klasyków: Born to Roll, Beatiful, Good Ol’ Love oraz Nostalgia. W licznych rankingach stawiany obok postaci, jak na przykład: Rakim, Slick Rick, czy Big Daddy Kane, Ace ciągle udowadnia, że jest wciąż w niebywałej formie i od dwóch dekad dostarcza swoim fanom, znajdującym się na całym świecie klasycznych dźwięków. Nawet Eminem uznaje Masta Ace jednym ze swych największych autorytetów muzycznych. Mogliśmy zresztą usłyszeć raperów razem w utworze, pod tytułem: "Hellbound".

Natomiast Marco Polo jest kanadyjskim producentem muzycznym, który obecnie mieszka w Nowym Jorku. Prowadził on współpracę z licznymi ikonami rapu, jak między innymi: KRS-One, The Doppelgangaz, Organized Konfusion, czy też Talib Kweli. W roku 2014 ukazała się wspólna płyta rapera polskiego OSTRa i Marco Polo, nosząca tytuł: "Kartagina", która zdobyła tytuł: Album Roku 2015.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

To nie będzie koncert w blasku fleszy oraz świateł na wielkiej scenie, którą ogrodzono barierkami. Będzie to natomiast szalona domówka, w trakcie której raper zagra swe największe przeboje, a także utwory pochodzące z nowej płyty w niezwykłej interakcji z fanami. Zatem widzimy się z Wami pod sceną!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl