Mary Komasa, Felicita & Śląsk, Siksa, Pussy Riot - koncert

Mary Komasa, Felicita & Śląsk, Siksa, Pussy Riot - koncert
Gwiazda wieczoru to zespół Pussy Riot, czyli głośna grupa punkrockowa, słynąca ze swych performatywnych akcji wymierzanych w dyktaturę rosyjską.
Gdzie?
Stocznia Klub B90
Elektryków 1, 80-958 Gdańsk
Kiedy?
23 sierpnia 2019 od 21:00
Za ile?
60 zł

Dzień drugi w gdańskim Klubie Stocznia B 90 ma mieć charakter nieco performatywny. Ponieważ Mary Komasa zaprezentuje Państwu wiele pomysłów na muzykę. Natomiast Felicita, czyli brytyjski artysta, który posiada korzenie polskie spróbuje swe siły połączyć z rodzimą formacją Pieśni oraz Tańca „Śląsk”, natomiast program posiada nazwę: „Soft Power” i opowiada o ludowej kulturze, jak również o narodowej tożsamości patrząc przez pryzmat iluzji oraz farsy. Gwiazda wieczoru to zespół Pussy Riot, czyli głośna grupa punkrockowa, słynąca ze swych performatywnych akcji wymierzanych w dyktaturę rosyjską. Uwagę opinii publicznej na świecie formacja skupiła po koncercie (Katedrze Chrystusa Zbawiciela, Moskwa, rok 2012), po którym wokalistki zostały niestety aresztowane oraz uwięzione na około dwa lata. Natomiast Siksa jest punkową feministką, która w życiu posiada misję.

Na muzycznej scenie Stoczni zagra również dla Państwa Lotto, czyli pochodząca z miasta Gdańsk formacja z nowej fali minimalizmu polskiego. Łączą w sobie muzykę gitarową i jazz. Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 23-go sierpnia 2019 roku, o godzinie 21:00. Bilety wstępu na wydarzenie kosztują 60 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl