Martyna Jakubowicz- koncert
Artystka brzmi świetnie zarówno w kameralnej, zamkniętej sali, gdzie wykonuje swoje nasiąknięte klimatem ballady, a także podczas imprez plenerowych czy festiwali
Gdzie?
Restauracja Kuźnia Kulturalna
Kostki-Potockiego S. 24, 02-958 Warszawa
Kiedy?
13 czerwca 2018 od 20:30
Za ile?
90 zł

Niepowtarzalna piosenkarka, która już ponad 40 lat śpiewa, oczarowując swoim pięknym głosem wszystkie pokolenia słuchaczy. Artystka, która z wielkim powodzeniem wymyka się , kiedy to podejmowane są próby, by muzycznie ją zaszufladkować. W swojej twórczości łączy folk, blues, jazz i rock. Mistrzowsko tworzy niezapomniany nastrój. Każdy jej koncert, to uczta dla publiczności, która nie pozwala jej na zejście ze sceny, nie brakuje owacji na stojąco.

Artystka brzmi świetnie zarówno w kameralnej, zamkniętej sali, gdzie wykonuje swoje nasiąknięte klimatem ballady, a także podczas imprez plenerowych czy festiwali, gdzie wykonuje energiczne, rockowe kawałki. Wystąpiła na takich festiwalach, jak: Festiwal Pop Session, Jarocin, Rawa Blues, Rock Arena czy Przystanek Woodstock i wiele innych.

Pochwalić się może, aż 15-stoma albumami, które doceniła zarówno publiczność i słuchacze, ale także zagraniczna prasa, doczekała się recenzji w "Rolling Stone" i Guitar Player". Doceniła ją także krajowa branża muzyczna, czego dowodem była dwukrotna nominacja do Fryderyków, pierwsza w roku 1995 i kolejna w roku 2011.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Jej najnowsza płyta pod tytułem "Prosta Piosenka", na półkach sklepowych pojawiła się w marcu roku 2016. To pierwszy autorski albumów Artystki, po upływie 6-ciu lat. Przy realizacji materiału udział brali między innymi: Wojciech Waglewski, Kortez i Jan Smoczyński. Lista Przebojów w Programie Trzecim wysoko notowała single, które promowały krążek, to były" "Mój czas ucieka" oraz "Wielka Słabość".

Płyta "Prosta Piosenka", została doceniona przez media, ale także i przez branżę. Artystka doczekała się dwóch nagród, pierwsza "Mateusz 2016", przyznawana przez Program Trzeci Polskiego Radia oraz druga- Fryderyk 2017 za Album Roku, kategoria: Muzyka Korzeni.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 13 czerwca 2018 roku do Restauracji Kuźnia Kulturalna w Warszawie o godzinie 20.30.
Cena biletu: 90 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl