Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Marta Podulka / Tribute to Adele - koncert

Marta Podulka / Tribute to Adele - koncert
 
Wokalistka Marta Podulka posiada ciemną, soulową barwę głosu. Jest ona znana z hitów radiowych, jak: "Nieodkryty Ląd", "Nie Przeszkadzać" i "Mocna".
gdzie?Klub Muzyczny Stary Klasztor
Purkyniego J. E. 1, 50-155 Wrocław
kiedy?28 stycznia 2018 od 19:00
za ile?30 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który zagramy w hołdzie twórczości wielkiej piosenkarki - Adele. Repertuar na koncert jest przygotowany wręcz przebojowy i w specjalnie z tej okazji przygotowanych aranżach. Marta Podulka wspaniale dla Państwa zaśpiewa wielkie Hity Adele, a na scenie zagra z czteroosobowym zespołem: Bartek Pietsch zajmujący się basem, Grzegorz Piotrowski grający na gitarach, Jan Sawiński - piano i Waldek Franczyk grający na perkusji.

Wokalistka Marta Podulka posiada ciemną, soulową barwę głosu. Jest ona znana z hitów radiowych, jak: "Nieodkryty Ląd", "Nie Przeszkadzać" i "Mocna". Zdobyła trzecie miejsce w czwartej edycji popularnego show "Mam Talent" i została wyróżniona na konkursie Debiuty pięćdziesiątego festiwalu w Opolu.

Na koncert zapraszamy 28-go stycznia 2018 roku, do wrocławskiego Klubu Muzycznego Stary Klasztor, znajdującego się przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Zaczynamy o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl